29.07.2020

Korzystasz z AKoL? Dodaj teraz swoje ogłoszenie na autoplac.pl zupełnie za darmo!

Portal autoplac.pl rozpoczął współpracę z AkoL - popularnym oprogramowaniem dla komisów samochodowych. AKoL w prosty sposób umożliwia dodawanie ofert sprzedaży pojazdów na strony z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, teraz również na autoplac.pl. Skorzystaj z nowej opcji i dotrzyj ze swoimi ogłoszeniami do milionów użytkowników Yanosika!

Dlaczego warto?

Autoplac.pl może się już pochwalić ponad milionem unikalnych wyświetleń ogłoszeń motoryzacyjnych na stronie oraz w aplikacji Yanosik. Dzięki autoplac.pl możesz dotrzeć do ponad 2 milionów potencjalnych kupujących. A to dopiero początek!

W autoplac.pl zyskujesz specjalnie dla Ciebie przygotowany Profil Dealera z darmową wizytówką. Kliknij poniższe linki i zobacz jak wygląda przykładowa strona oraz ogłoszenie Dealera:  

https://audicentrumgliwice.autoplac.pl/
https://autoplac.pl/oferta/Alfa%20Romeo/Giulia/14105 

 

Jak dodać w AKoL ogłoszenia Twojego komisu do autoplac.pl?
 

1) Przejdź do działu ‘Konfiguracja’ -> ‘Konfiguracja eksportów’.

2) Na liście portali wybierz pozycję autoplac.pl.

3) Wyświetli się strona informacyjna, na której znajdziesz klucz komisu i formularz pozwalający aktywować eksport (kontrolkę ‘Aktywny’ ustaw na TAK i zatwierdź przyciskiem ‘Zapisz’). 
4) Przejdź do działu Eksport pojazdów i udostępnij je na autoplac.pl.

 

I gotowe! Od teraz Twoje ogłoszenia będą widoczne również na portalu autoplac.pl zupełnie za darmo.

23.11.2020

Czym jest deklaracja PCC-3?

Kupiłeś samochód. Pamiętasz o konieczności sporządzenia umowy kupna-sprzedaży, o polisie OC oraz rejestracji auta w urzędzie. To jednak nie wszystko. Do Twoich obowiązków należy również złożenie deklaracji PCC-3 oraz zapłacenie podatku.
16.11.2020

Ile kosztuje rejestracja auta?

Jeśli już kiedyś zmieniałeś auto, to wiesz doskonale, że na kosztach poniesionych przy jego zakupie się nie kończy. Wejście w posiadanie nowego samochodu wiąże się bowiem z innymi opłatami, do których zalicza się m.in. polisa OC, podatek od czynności cywilnoprawnych, czy rejestracja pojazdu. Dziś zajmiemy się tą ostatnią kwestią.
06.11.2020

Na czym polega leasing?

Hasło “leasing” najprawdopodobniej jest Ci znane - często pojawia się bowiem w reklamach telewizyjnych oraz używane jest przez osoby prowadzące działalność gospodarczą. Czy zastanawiałeś się jednak, na czym dokładnie polega?