29.07.2020

Korzystasz z AKoL w prowadzeniu swojego komisu samochodowego? Dodaj teraz swoje ogłoszenie na autoplac.pl zupełnie za darmo!

Portal autoplac.pl rozpoczął współpracę z AkoL - popularnym oprogramowaniem dla komisów samochodowych. AKoL w prosty sposób umożliwia dodawanie ofert sprzedaży pojazdów na strony z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, teraz również na autoplac.pl. Skorzystaj z nowej opcji i dotrzyj ze swoimi ogłoszeniami do milionów użytkowników Yanosika!

Dlaczego warto?

Autoplac.pl może się już pochwalić ponad milionem unikalnych wyświetleń ogłoszeń motoryzacyjnych na stronie oraz w aplikacji Yanosik. Dzięki autoplac.pl możesz dotrzeć do ponad 2 milionów potencjalnych kupujących. A to dopiero początek!

W autoplac.pl zyskujesz specjalnie dla Ciebie przygotowany Profil Dealera z darmową wizytówką. Kliknij poniższe linki i zobacz jak wygląda przykładowa strona oraz ogłoszenie Dealera:  

https://lellek.autoplac.pl
https://autoplac.pl/oferta/Alfa%20Romeo/Giulia/14105 

Jak dodać w AKoL ogłoszenia Twojego komisu do autoplac.pl?
1) Przejdź do działu ‘Konfiguracja’ -> ‘Konfiguracja eksportów’.

2) Na liście portali wybierz pozycję autoplac.pl.

3) Wyświetli się strona informacyjna, na której znajdziesz klucz komisu i formularz pozwalający aktywować eksport (kontrolkę ‘Aktywny’ ustaw na TAK i zatwierdź przyciskiem ‘Zapisz’). 
4) Przejdź do działu Eksport pojazdów i udostępnij je na autoplac.pl.

 

I gotowe! Od teraz Twoje ogłoszenia będą widoczne również na portalu autoplac.pl zupełnie za darmo.

29.07.2020

Korzystasz z AKoL w prowadzeniu swojego komisu samochodowego? Dodaj teraz swoje ogłoszenie na autoplac.pl zupełnie za darmo!

Portal autoplac.pl rozpoczął współpracę z AkoL - popularnym oprogramowaniem dla komisów samochodowych.
30.06.2020

Diesel czy benzyna - jaki jest najczęstszy wybór kierowców?

na podstawie ogłoszeń o sprzedaży samochodów w Autoplac stworzyliśmy zestawienie najczęściej kupowanych samochodów z uwzględnieniem rodzaju silnika. Co częściej znajduje się na “zakupowej liście” Polaków: diesel czy benzyna?
04.06.2020

Sprzedaż i kupno aut jest teraz jeszcze łatwiejsze! Nowe funkcje na Autoplac

Z projektem Autoplac wystartowaliśmy 11 kwietnia. Od tego czasu wprowadziliśmy kilka kluczowych zmian, które stanowią ogromne ułatwienie zarówno dla osób sprzedających samochody, jak i kupców. Teraz o wiele łatwiej odszukać swoje wymarzone auto, a także prościej dodać profesjonalne ogłoszenie. Czego dokładnie dotyczą nowości?