Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
03.09.2021

Nowa usługa rzeczoznawcy Autoplac pomoże Ci szybciej sprzedać auto i sprawdzić je przed zakupem

Zakup samochodu to bardzo szczegółowy proces, w którym należy zadbać o wiele detali. Jednym z nich są dokładne oględziny auta, próbna jazda oraz weryfikacja jego dokumentacji. Nie każdy czuje się na siłach, by móc przejść przez całe to zadanie samodzielnie, a nierzadko nie ma czasu na wszystkie procedury. Teraz możesz to zlecić rzeczoznawcy od Autoplac, który wesprze Cię w zakupie auta! To nie wszystko – chcąc wzmocnić swoją ofertę wśród konkurencji, możesz zlecić rzeczoznawcy pracę, a Twój samochód sprzeda się w krótszym czasie! O co chodzi? Sprawdźcie. 

Wsparcie przy zakupie używanego auta 

Proces zakupu używanego samochodu to nie lada wyzwanie, bowiem inwestujemy nie tylko pieniądze w nowy wydatek, ale również sporą ilość swojego czasu. Samo szukanie atrakcyjnych ofert w Internecie jest już procesem bardzo czasochłonnym, a do tego – gdy już znajdziemy wymarzony pojazd, musimy umówić się na wizytę ze sprzedającym. W trakcie spotkania trzeba sprawdzić stan techniczny auta, jego dokumentację, a także udać się na próbną jazdę. Nie każdy kupujący samochód używany posiada taką wiedzę, by nie pominąć żadnego detalu lub tyle czasu wolnego, aby móc spokojnie przeprowadzić oględziny auta. 

- Sprawdzenie stanu technicznego samochodu, który zamierzamy kupić, to coraz częstsza praktyka. Wprowadzając nową usługę w naszym portalu chcemy wesprzeć klientów przy podejmowaniu decyzji o zakupie wybranego pojazdu i pomóc im w uzyskaniu fachowej oceny jego stanu technicznego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma czas oraz wystarczającą wiedzę, by szczegółowo sprawdzić samochód, który chce kupić, zwłaszcza w aspekcie technicznym – wyjaśnia Marcin Korzeniewski, Autoplac.pl 

Właśnie w tym procesie może wyręczyć Was rzeczoznawca Autoplac. 

- Nowa funkcja „Zleć wizytę eksperta” jest dostępna w trzech wariantach. Oferujemy usługę w pakiecie standard, który polega na fachowych oględzinach zewnętrznych i wewnętrznych pojazdu, przeprowadzeniu dokumentacji fotograficznej, wiarygodnej ocenie stanu technicznego auta oraz wykonaniu jazdy testowej na parkingu. W pakiecie standard plus dodaliśmy możliwość jazdy próbnej w warunkach drogowych, a w premium dodatkowo oględziny podwozia pojazdu na  podnośniku. Wierzymy, że to rozwiązanie znacznie ułatwi kupującym podejmowanie decyzji i pozwoli cieszyć się z nowego nabytku, bez ryzyka ujawnienia w przyszłości ukrytych usterek – mówi Marcin Korzeniewski, Autoplac.pl 

Wyróżnij swoją ofertę wśród konkurencji 

Wybierając używany samochód w internecie potencjalni klienci szukają tych ofert, które są wiarygodne i odpowiadają ich potrzebom. Wiele osób wie, że nietrudno trafić na pojazd z ukrytymi wadami, o których nawet nie wie obecny właściciel, dlatego podchodzi do tematu zakupu samochodu bardzo ostrożnie. Nie ma się temu co dziwić. 

Nowa funkcja na Autroplac “Zleć wizytę eksperta” daje możliwość wyróżnienia oferty sprzedającego, co znacznie polepszy jej widoczność wśród konkurencji i to nie wszystko! Decydując się na inwestycję w raport od rzeczoznawcy, który zostanie zamieszczony w ogłoszeniu, zwiększycie wiarygodność swojej oferty, a co za tym idzie, łatwiej znajdziecie kupca. 

- Samochody z raportem od rzeczoznawcy otrzymają specjalne wyróżnienie na liście wyszukiwania, co ulepszy ich widoczność, a także nada status większej wiarygodności dla klienta. Taka oferta od razu wzbudzi zaufanie, zwłaszcza, że z naszych danych wiemy, że klienci głównie wybierają te pojazdy, które mają wygenerowany raport – podpowiada Marcin Korzeniewski, Autoplac.pl 

Co dokładnie robi rzeczoznawca Autoplac? 

W ramach usługi można zlecić wykonanie fachowych oględzin wykwalifikowanym specjalistom. Autoplac współpracuje z ponad 300 specjalistami, których zrzesza platforma rzeczoznawcy. Specjaliści działają na terenie całej Polski i są gotowi wykonać na zamówienie oględziny auta wraz z próbną jazdą, w dowolnym mieście. Jak opisaliśmy wyżej, nowa funkcja rzeczoznawcy Autoplac jest dostępna w trzech pakietach: 

PAKIET STANDARD – 299 zł brutto, w którym: 

• Przeprowadzimy fachowe i szczegółowe oględziny zewnętrzne i wewnętrzne 

• Sprawdzimy czy pojazd jest po zmianach, czy ma oryginalne części 

• Dokonamy dokumentacji fotograficznej 

• Wiarygodnie ocenimy stan techniczny pojazdu 

• Wykonamy jazdę testową w warunkach parkingowych 

PAKIET STANDARD PLUS - 399 zł brutto, w którym: 

• Przeprowadzimy fachowe i szczegółowe oględziny zewnętrzne i wewnętrzne 

• Sprawdzimy czy pojazd jest po zmianach, czy ma oryginalne części 

• Dokonamy dokumentacji fotograficznej 

• Wiarygodnie ocenimy stan techniczny pojazdu 

• Wykonamy jazdę testową w warunkach drogowych 

PREMIUM 499 zł brutto, w którym: 

• Przeprowadzimy fachowe i szczegółowe oględziny zewnętrzne i wewnętrzne 

• Sprawdzimy czy pojazd jest po zmianach, czy ma oryginalne części 

• Dokonamy dokumentacji fotograficznej 

• Wiarygodnie ocenimy stan techniczny pojazdu 

• Wykonamy jazdę testową w warunkach drogowych 

• Wykonamy oględziny podwozia 

Inwestycja w nową usługę Autoplac rzeczoznawcy przynosi korzyści zarówno osobom kupującym samochód, jak i tym, które chcą go sprzedać. Szczegółowy raport dotyczący stanu technicznego pojazdu wzmacnia wiarygodność oferty, a także odpowiada na wiele pytań zainteresowanych zakupem. Dodatkowym plusem jest próbna jazda, którą wykona rzeczoznawca na zamówienie. W jej trakcie bardzo często dochodzi do ujawnienia różnych ukrytych awarii, o których być może nawet sprzedający nie miał wcześniej pojęcia. Sprawdzenie w ten sposób pojazdu pozwoli na wyeliminowanie wszelkich usterek, a także da wiarygodny wgląd na pracę silnika i poszczególnych podzespołów. 

Wszystkich zainteresowanych nową funkcją w naszym serwisie, zapraszamy tutaj.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia