search

 

21.01.2021

Audi - historia, która zapiera (wy)dech!

Historia, którą musi znać każdy fan motoryzacji. Jeżeli nie kojarzysz takiego nazwiska jak August Horch - koniecznie przeczytaj artykuł.
14.01.2021

Fastback czy liftback? Jakie są różnice i jaką wersję wybrać.

29.12.2020

Skrzynia biegów – jakie mamy opcje i co wybrać?

23.11.2020

Czym jest deklaracja PCC-3?

Kupiłeś samochód. Pamiętasz o konieczności sporządzenia umowy kupna-sprzedaży, o polisie OC oraz rejestracji auta w urzędzie. To jednak nie wszystko. Do Twoich obowiązków należy również złożenie deklaracji PCC-3 oraz zapłacenie podatku.
16.11.2020

Ile kosztuje rejestracja auta?

Jeśli już kiedyś zmieniałeś auto, to wiesz doskonale, że na kosztach poniesionych przy jego zakupie się nie kończy. Wejście w posiadanie nowego samochodu wiąże się bowiem z innymi opłatami, do których zalicza się m.in. polisa OC, podatek od czynności cywilnoprawnych, czy rejestracja pojazdu. Dziś zajmiemy się tą ostatnią kwestią.
06.11.2020

Na czym polega leasing?

Hasło “leasing” najprawdopodobniej jest Ci znane - często pojawia się bowiem w reklamach telewizyjnych oraz używane jest przez osoby prowadzące działalność gospodarczą. Czy zastanawiałeś się jednak, na czym dokładnie polega?
30.10.2020

Jak sprzedać auto w czasie pandemii? Podpowiadamy!

Chcesz sprzedać auto, ale obawiasz się, że w czasach pandemii graniczy to z niemożliwością? Niekoniecznie! Współczesne technologie oferują wiele rozwiązań, które pozwolą Ci na zbycie samochodu w sposób bezpieczny - zarówno pod względem ochrony zdrowia, jak i dopełnienia wszystkich formalności. Jak to zrobić? Podpowiadamy!
23.10.2020

Jazda próbna - na co zwrócić uwagę?

Zakup samochodu, zarówno nowego, jak i używanego, to dla wielu kierowców spore przeżycie. Warto jednak w trakcie spotkania z właścicielem nie dać ponieść się emocjom i na spokojnie zweryfikować wszystkie wady oraz zalety pojazdu. Jednym ze sposobów na to jest jazda próbna.
15.10.2020

7 powodów, dla których powinieneś odwiedzić Autoplac.pl

Przymierzasz się do kupna używanego samochodu, ale nie wiesz gdzie go szukać? A może wręcz przeciwnie - chcesz sprzedać swoje auto, ale nie masz pojęcia na jakim portalu wystawić ogłoszenie? Odwiedź Autoplac.pl!
09.10.2020

Negocjacje cen już dostępne na Autoplac.pl

Na naszym portalu Autoplac.pl uruchomiliśmy nową funkcję - negocjacje. Dzięki niej kupno auta będzie o wiele prostsze. Przekonaj się sam!
Wierszy na stronę
1 - 9 z 21