search

 

23.11.2020

Czym jest deklaracja PCC-3?

Kupiłeś samochód. Pamiętasz o konieczności sporządzenia umowy kupna-sprzedaży, o polisie OC oraz rejestracji auta w urzędzie. To jednak nie wszystko. Do Twoich obowiązków należy również złożenie deklaracji PCC-3 oraz zapłacenie podatku.
16.11.2020

Ile kosztuje rejestracja auta?

06.11.2020

Na czym polega leasing?

30.10.2020

Jak sprzedać auto w czasie pandemii? Podpowiadamy!

Chcesz sprzedać auto, ale obawiasz się, że w czasach pandemii graniczy to z niemożliwością? Niekoniecznie! Współczesne technologie oferują wiele rozwiązań, które pozwolą Ci na zbycie samochodu w sposób bezpieczny - zarówno pod względem ochrony zdrowia, jak i dopełnienia wszystkich formalności. Jak to zrobić? Podpowiadamy!
23.10.2020

Jazda próbna - na co zwrócić uwagę?

Zakup samochodu, zarówno nowego, jak i używanego, to dla wielu kierowców spore przeżycie. Warto jednak w trakcie spotkania z właścicielem nie dać ponieść się emocjom i na spokojnie zweryfikować wszystkie wady oraz zalety pojazdu. Jednym ze sposobów na to jest jazda próbna.
15.10.2020

7 powodów, dla których powinieneś odwiedzić Autoplac.pl

Przymierzasz się do kupna używanego samochodu, ale nie wiesz gdzie go szukać? A może wręcz przeciwnie - chcesz sprzedać swoje auto, ale nie masz pojęcia na jakim portalu wystawić ogłoszenie? Odwiedź Autoplac.pl!
09.10.2020

Negocjacje cen już dostępne na Autoplac.pl

Na naszym portalu Autoplac.pl uruchomiliśmy nową funkcję - negocjacje. Dzięki niej kupno auta będzie o wiele prostsze. Przekonaj się sam!
02.10.2020

Sprzedaż samochodu - o tym musisz pamiętać!

Wystawiając swój samochód na stronie z ogłoszeniami, musisz pamiętać o tym, że jest to dopiero początek drogi do sprzedaży auta. Zanim finalnie uda Ci się go zbyć czeka Cię… szereg formalności. Jakich? Już wyjaśniamy!
24.09.2020

Samochód używany - jak w prosty sposób podnieść jego wartość?

Myślisz o sprzedaży swojego samochodu, ale obawiasz się, że nikt nie będzie chciał go kupić? Nie wiesz co zrobić, aby ogłoszenie z Twoim autem wyróżniało się na tle innych? Mamy na to radę! Sprawdź!
10.08.2020

Nowa funkcja - zarejestruj się na Autoplac.pl i zarządzaj ogłoszeniami z poziomu strony

Do tej pory dodawanie ogłoszeń do bazy Autoplac.pl możliwe było jedynie z poziomu aplikacji Yanosik. Jednak od teraz mamy również rozwiązanie dla tych, którzy wolą bardziej tradycyjny sposób dodawania ofert sprzedaży aut.
Wierszy na stronę
1 - 9 z 18