search

 

24.09.2020

Samochód używany - jak w prosty sposób podnieść jego wartość?

Myślisz o sprzedaży swojego samochodu, ale obawiasz się, że nikt nie będzie chciał go kupić? Nie wiesz co zrobić, aby ogłoszenie z Twoim autem wyróżniało się na tle innych? Mamy na to radę! Sprawdź!
10.08.2020

Nowa funkcja - zarejestruj się na Autoplac.pl i zarządzaj ogłoszeniami z poziomu strony

29.07.2020

Korzystasz z AKoL? Dodaj teraz swoje ogłoszenie na autoplac.pl zupełnie za darmo!

30.06.2020

Diesel czy benzyna - jaki jest najczęstszy wybór kierowców?

na podstawie ogłoszeń o sprzedaży samochodów w Autoplac stworzyliśmy zestawienie najczęściej kupowanych samochodów z uwzględnieniem rodzaju silnika. Co częściej znajduje się na “zakupowej liście” Polaków: diesel czy benzyna?
04.06.2020

Sprzedaż i kupno aut jest teraz jeszcze łatwiejsze! Nowe funkcje na Autoplac

Z projektem Autoplac wystartowaliśmy 11 kwietnia. Od tego czasu wprowadziliśmy kilka kluczowych zmian, które stanowią ogromne ułatwienie zarówno dla osób sprzedających samochody, jak i kupców. Teraz o wiele łatwiej odszukać swoje wymarzone auto, a także prościej dodać profesjonalne ogłoszenie. Czego dokładnie dotyczą nowości?
29.05.2020

OC a marka samochodu. Jakie auto kupić, by nie płacić krocie za ubezpieczenie?

Czy prawdą jest, że właściciele BMW muszą liczyć się z droższym OC? Jakich aut nie kupować, by nie wydać majątku na obowiązkowe ubezpieczenie? Prezentujemy zestawienie, które podsumowuje jakim markom samochodów są najczęściej przypisywane wysokie koszty OC, a jakim przypadają niższe składki.
19.05.2020

Najczęściej sprzedawane marki aut w Polsce 2020

Ogłoszenia samochodów osobowych w roli głównej z Audi, BMW a może Oplem czy Fiatem? Które samochody są w czołówce najczęściej wystawianych aut na sprzedaż? Na podstawie naszych danych pochodzących z Autoplac sporządziliśmy zestawienie, które obnaża całą prawdę o rynku sprzedaży aut w Polsce.
12.05.2020

Jakimi samochodami jeżdżą Polacy? Oto popularne auta w Polsce

Czy legendarny w Polsce Passat faktycznie jest tak popularny jak wszyscy o tym mówią? Jakich roczników jest najwięcej? Zestawienie pochodzące z systemu Yanosik przedstawia popularne marki samochodów wśród Polaków.
30.04.2020

Kupujesz auto używane? Sprawdź na co zwracać uwagę

Zakup używanego samochodu to często trudne zadanie. Każdy kierowca chce w jak najniższej cenie kupić jak najlepsze auto. Na jakie detale zwracać uwagę przy wyborze przechodzonego samochodu? Oto poradnik o tym jak kupić auto używane i się nie rozczarować.
23.04.2020

Jak sprzedać używane auto w dobie kryzysu? Poradnik od Yanosik Autoplac

Sprzedaż używanego samochodu nie jest najłatwiejszym zadaniem, a w czasie epidemii koronawirusa jest ono jeszcze bardziej utrudnione. Jak zrobić to skutecznie i równocześnie zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa? Oto kilka sposobów prosto od specjalistów Autoplac.
Wierszy na stronę
1 - 9 z 10