Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
21.09.2021

Zakup nowego auta? Skorzystaj z nowej usługi finansowania w Autoplac!

Zakup samochodu to wydatek, na który nie zawsze możemy sobie pozwolić, gdyż ogranicza nas budżet. Na szczęście z pomocą przychodzi nowa funkcja w Autoplac, która umożliwia wybór finansowania zakupu pojazdu, który nas interesuje. Pożyczka, kredyt, a może leasing? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

W odpowiedzi na potrzeby współczesnego klienta 

Wprowadzenie nowej funkcji finansowania zakupu samochodu w naszej platformie to wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów. W dobie pandemii i ograniczeń w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie dodaliśmy możliwość uzyskania finansów na zakup nowego samochodu za pośrednictwem naszej platformy. 

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że obecne czasy są bardzo trudne, zwłaszcza, że wielu klientów wciąż obawia się narażać swoje zdrowie w bezpośrednim kontakcie z innymi ludźmi. Postanowiliśmy wprowadzić możliwość uzyskania finansowania zakupu w naszej platformie w wariantach odpowiadającym potrzebom naszych klientów, bez konieczności wychodzenia z domu i udania się do stacjonarnej placówki bankowej – informuje Marcin Korzeniewski, Autoplac.pl 

Nie da się ukryć, że to znaczne ułatwienie dla wielu osób. Aby uzyskać finansowanie wystarczy wybrać dany model samochodu, który nas interesuje i zaznaczyć opcję “Oferty finansowania” lub skorzystać z przyjaznego kalkulatora, dzięki któremu klient będzie mógł wskazać ile pieniędzy chce pożyczyć i na jak długo. 

Po wypełnieniu wszystkich formularzy oferty pożyczki lub kredytu z różnych banków zostaną przygotowane przez Comperię, z którą współpracuje Autoplac. 

Jakie są możliwości? 

- Dbamy o to, by możliwości, które oferujemy odpowiadały potrzebom naszych klientów. W naszym pakiecie znalazły się pożyczka, kredyt i leasing. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzeniu tej funkcji, każdy znajdzie dogodne dla siebie rozwiązanie. A co najważniejsze, cały proces przebiega bardzo sprawnie, decyzje o przyznaniu finansowania są dokonywane w ciągu kilku godzin, a pieniądze na koncie możemy otrzymać nawet w 24 h od momentu wydania decyzji przez analityków – komentuje Marcin Korzeniewski, Autoplac.pl 

Jak to działa? 

Wybierając pojazd wystarczy kliknąć button “ Oferty finansowania” wypełnić formularze i poczekać na decyzję z banku. Pieniądze na zakup nowego auta mogą się pojawić już w 24h od złożenia wniosku. 

W momencie składania formularzy klient nie musi decydować o tym, czy chce wziąć pożyczkę, kredyt czy leasing. Dopiero w trakcie indywidualnej rozmowy z konsultantem, który przedstawia mu szczegółowe warunki danych wariantów, może podjąć decyzję o rodzaju finansowania, które chce uzyskać.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia