BestTrailers cena od 12 tysięcy na sprzedaż (7)
Oferty
1 - 7 z 7 znalezionych ogłoszeń
BestTrailers LAWETA JAK NOWA 4,60/2,10 2022r
9 756 zł
12 000 zł brutto
Zobacz oferty:
BestTrailers Warrior SM laweta przyczepa platforma 450x210
16 400 zł
Ogłoszenie prywatne
BestTrailers Przyczepa KABLOWA DWIE OSIE DMC 2700 NOWA FV23%
15 447 zł
19 000 zł brutto
Zobacz oferty:
BestTrailers Board PRZYCZEPA LAWETA NAJAZDY SKLEJKA 4,5X2,1 NOWA
13 414 zł
16 500 zł brutto
Zobacz oferty:
BestTrailers Long Flat 8,5X2,2 PLATFORMA 2 AUTA NOWA 2025 FV 23%
21 544 zł
26 500 zł brutto
Zobacz oferty:
BestTrailers Warrior NM LAWETA PRZYCZEPA 6X2,2 DMC 3500KG 3 OSIE NAJAZD
19 918 zł
24 500 zł brutto
Zobacz oferty:
BestTrailers Loader Przyczepa pod koparkę maszyny NOWA
12 601 zł
15 500 zł brutto
Zobacz oferty: