Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem

W zasięgu Twojego budżetu są głównie samochody do 5 tysięcy? Na naszej stronie znajdziesz długą listę ogłoszeń spełniających to kryterium. Możesz skorzystać z wyszukiwarki i określić szczegółowe parametry poszukiwanego samochodu. Dzięki temu dużo szybciej znajdziesz samochód do 5 tys spełniający Twoje oczekiwania. Każde ogłoszenie zawiera opis oraz galerię zdjęć. W dowolnym momencie możesz  skontaktować się ze sprzedającym w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia terminu oględzin.

Czy można kupić dobre auto do 5 tysięcy zł?

Samochody osobowe do 5000 zł to nie tylko wysłużone i stare pojazdy. Wśród nich możesz wyszukać prawdziwe perełki. Pomimo dużego przebiegu samochód do 5 tys może być zadbany i w dobrym stanie technicznym. Takie oferty cieszą się jednak dużym zainteresowaniem. Dlatego warte uwagi ogłoszenia zapisz na liście ulubionych, aby móc do nich wrócić w dowolnym momencie.

Samochody do 5000 zł - jakie modele wziąć pod uwagę?

Zastanawiasz się, jaki samochód do 5 tysięcy wybrać? Na pewno warto postawić na sprawdzone i popularne modele. Przede wszystkim ze względu na dużą dostępność części zamiennych oraz relatywnie niskie koszty eksploatacji. Dobrym wyborem będą małe samochody osobowe używane do 5000 zł jak Fiat Punto II, Opel Corsa C, Renault Scenic czy VW Golf IV. Samochody do 5000 to kategoria, w której znajdziesz wiele ofert z całego kraju. Dzięki filtrom wyszukiwarki łatwo zawęzisz ich listę do konkretnej lokalizacji lub obszaru.

Na co zwrócić uwagę kupując samochód do 5000 zł?

Głównym kryterium podczas wyboru samochodu do 5 tysięcy powinien być jego stan techniczny. Nie zawsze możesz ocenić go samodzielnie. Dlatego warto wykupić raport VIN Info oraz ekspertyzę rzeczoznawcy. Specjalista obejrzy wskazany przez Ciebie samochód do 5000 zł i przygotuje szczegółowy raport z opisem, zdjęciami oraz filmem. Na tej podstawie dużo łatwiej będzie Ci podjąć ostateczną decyzję. Unikniesz także rozczarowania. Niektóre tanie samochody do 5000 są w kiepskim stanie technicznym.


Masz dosyć publikacji ogłoszeń „kupię samochód do 5 tys”? Skorzystaj z wyszukiwarki na Autoplac.pl i znajdź niedrogie auto do domu lub firmy.
 

Zobacz także oferty ogłoszeń z autami w pozostałych przedziałach cenowych, takich jak:

Pokaż więcej
OsoboweChips usuwania pojazdu
Cena: do 5000 złChips usuwania pojazdu

Tanie samochody do 5000 zł (1366)

Oferty wyróżnione

Ogłoszenia z tej sekcji są wyróżnione w ramach płatnej reklamy, opłaconej przez wystawców.
1 - 3 z 1366 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wg
Domyślne

Oferty

4 - 24 z 1366 znalezionych ogłoszeń
Wiadomość