Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
lupa- ikonka szukaj
Ładowanie...

Mitsubishi to japoński producent samochodów, którego siedziba znajduje się w Tokio. Koncern został założony w 1917 roku. Charakterystyczne logo widoczne na autach tego producenta pojawiło się prawie 100 lat przed założeniem Mitsubishi Motors. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Japonii. Samochody osobowe Mitsubishi są uznawane za symbol trwałości i niezawodności. Obecnie to jeden z najważniejszych producentów w branży motoryzacyjnej.

Najpopularniejsze modele Mitsubishi

Wśród najpopularniejszych samochodów osobowych Mitsubishi z pewnością należy wymienić model Carisma. Co prawda jego produkcja zakończyła się w 2004 roku, ale na rynku aut używanych cieszy się on w dalszym ciągu dużym zainteresowaniem. 

Następcą tego modelu jest również popularne Mitsubishi Colt, które charakteryzuje solidne wykonanie oraz wysoki poziom niezawodności. Użytkownicy doceniają szczególnie dużą przestrzeń we wnętrzu auta, która sprawdza się w przypadku rodzin z dziećmi. Obecnie produkowany model Space Star, czyli mały crossover klasy B, jest uważany za naturalnego następcę samochodu Mitsubishi Colt. 

W rodzinie crossoverów japońskiego producenta dużą popularnością cieszy się model ASX, który charakteryzuje się przede wszystkim kompaktowymi rozmiarami. 

W 2017 roku na rynku pojawił się kolejny crossover klasy C - Eclipse Cross. Niekwestionowanym liderem w kategorii crossover/SUV są oczywiście samochody Mitsubishi Outlander. Obecnie oferowana jest już trzecia generacja tego 7-osobowego auta. Wśród popularnych modeli japońskiego producenta na uwagę zasługuje również Mitsubishi Pajero oraz L200.

Samochody osobowe Mitsubishi na Autoplac.pl

Chcesz znaleźć nowe lub używane samochody osobowe Mitsubishi? W naszej bazie prezentujemy tysiące ogłoszeń z całego kraju. Mamy oferty aut używanych od osób prywatnych i komisów. Prezentujemy również ogłoszenia dealerów obejmujące nowe samochody Mitsubishi. Wystarczy, że skorzystasz z intuicyjnej wyszukiwarki i wyfiltrujesz auta o wybranej specyfikacji. Dla wygody użytkowników uruchomiliśmy aplikację mobilną, dzięki której będziesz wygodnie przeglądać ogłoszenia samochodowe w dowolnym miejscu. Wszystkie oferty prezentowane na portalu mają opis oraz galerię zdjęć. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wybranego auta marki Mitsubishi? Możesz zakupić raport VIN Info lub ekspertyzę rzeczoznawcy. Jesteś zdecydowany na nowe Mitsubishi z salonu? Skorzystaj z kalkulatora na stronie i znajdź atrakcyjną ofertę finansowania zakupu auta. Poznaj propozycje instytucji finansowych i wybierz najkorzystniejszą opcję.

Ile kosztuje samochód Mitsubishi?

Nowe Mitsubishi Space Star jest dostępne już od 60 000 złotych. Za model Eclipse Cross należy zapłacić już ponad 215 000 złotych. Nowe Mitsubishi L200 można nabyć już za kwotę poniżej 200 000 złotych. Najtańsze auta używane są dostępne już poniżej 3000 złotych. Najdroższe hybrydy japońskiego producenta to wydatek, w zależności od wersji wyposażenia, przekraczający 200 000 złotych.

Sprawdź samochody osobowe Mitsubishi wśród ogłoszeń na Autoplac.pl Znajdź wymarzone auto nowe lub używane już teraz.