Opel Crossland
Cena: od 55000 zł
Cena: do 60000 zł
Rok produkcji od: 2022
Rok produkcji do: 2022
Opel Crossland 2022 cena od 55 tysięcy cena do 60 tysięcy na sprzedaż (17)
Oferty
1 - 17 z 17 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Opel Crossland 1.2
55 999 zł
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2
58 999 zł
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2 T Elegance Automat
57 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Opel Crossland 1.2 Bezwypadkowy Kamera Cofania Parktroniki Head-up
58 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2 benzyna 110 KM
59 990 zł
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.5 Kamera,Navi,Pod.Kierownica,fotele, Gwarancja
56 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2
59 900 zł
48 699 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2 Stan BDB Turbo 130KM, Bardzo Bogate Wyposażenie % % GWARANCJA % %
57 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2
57 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Crossland Salon Polska faktura VAT 23%
59 900 zł
48 699 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2
58 900 zł
47 886 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2
56 800 zł
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2
59 900 zł
48 699 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2
59 900 zł
48 699 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2
59 900 zł
48 699 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2
59 900 zł
48 699 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Crossland 1.2
59 999 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek