Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Dodaj ogłoszenie za 0zł
Moje poszukiwania
Ulubione
Ulubione
0
Zapisane filtry
Zapisane filtry
0
Inne
ikonka odtwórz w czerwonym kółku - Radio Yanosik
Radio Yanosik
Katalog
Katalog pojazdów
Blog
Blog
Partnerzy
Partnerzy
Kontakt
Kontakt
Zaloguj się
Zaloguj się
Zarejestruj się
Zarejestruj się

Francuska marka od lat należy do najpopularniejszych producentów samochodów w Europie. Ceniona za nietuzinkowy styl i niestandardowe rozwiązania, w przeszłości uznawana za jeden z synonimów rajdowego DNA, za sprawą wielkich sukcesów samochodów tej marki w rajdach WRC. Obecnie Peugeot ceniony jest przede wszystkim za rozwiązania poprawiające komfort użytkowania samochodów tej marki. Przed zapoznaniem się z ogłoszeniami motoryzacyjnymi jej dotyczącymi, zapraszamy do poznania charakterystyki samochodów Peugeot.

Samochody marki Peugeot. Nowe

Gama modelowa samochodów Peugeot dostępnych za pośrednictwem naszej platformy charakteryzuje się zróżnicowaniem wersji nadwozi, od małych kompaktów zaczynając, przez minivany, kombi po crossovery. W ramach wielu typów nadwozi, występują również różne wersje silników – od benzynowych, przez diesle, po coraz popularniejsze hybrydy. Wybór odpowiedniego napędu Peugeot jest zatem kwestią indywidualnych preferencji.

Polecane modele Peugeot

Zróżnicowana gama modeli sprawia, że niezależnie od potrzeb, każdy znajdzie spełniający oczekiwania samochód tej marki. Nowe miejskie samochody kompaktowe reprezentuje klasyk gatunku, czyli Peugeot 208. Wśród polecanych modeli Peugeot, poszukującym przestronnego pojazdu, zarekomendować warto stylowe kombi 508. Wśród samochodów typu crossover wymienić należy nowoczesne modele 2008, 3008 i 5008, w kolejności od najmniejszego do największego, występujące w różnych wersjach silników spalinowych i hybrydowych. Z kolei, jeśli poszukujecie Państwo samochodu dostawczego średniej wielkości, warto rozważyć zakup pakownego, wytrzymałego i prostego samochodu. Te kryteria spełnia nowe Peugeot Rifter. Tym niemniej, każdy z nich stanowi kwintesencję francuskiego stylu i szyku.

Peugeot. Używane modele – od wytrzymałych i prostych po fantazyjne i nietuzinkowe

Samochody na sprzedaż marki Peugeot, oferowane za pośrednictwem portalu AutoPlac, to zarówno modele z niskim przebiegiem i krótkim stażem użytkowania, jak i klasyczne modele, nierzadko rarytasy, trudne do wypatrzenia w ulicznym ruchu. W poszukiwaniu tych drugich, warto uważnie wertować zamieszczone na naszej platformie ogłoszenia motoryzacyjne.

Samochody używane Peugeot, należą do powszechnie znanych i cenionych. Warto wskazać kilka emblematycznych przykładów. Wśród protoplastów obecnego miejskiego Peugeot 208 wymienić należy wytrzymałe i proste modele z serii 200 – od 205, święcącego tryumfy w rajdach, przez ikonicznego Peugeot 206, po całkiem nowoczesną 207. Poszukującym kompaktu średniej klasy, polecamy używane Peugeot 307 lub większe rodzinne sedany i kombi serii 407. Ukoronowaniem zróżnicowanej gamy modeli jest niezwykle komfortowa limuzyna 607, którą w przeszłości poruszali się francuscy politycy. Natomiast, osobom poszukującym samochodu absolutnie nietuzinkowego, warto polecić Peugeot 1007, minivana wyposażonego tylko w jedną parę drzwi przesuwanych elektrycznie.

Wśród całej zróżnicowanej gamy polecanych modeli Peugeot, mając na uwadze zarówno nowe, jak i używane, znaleźć można egzemplarze spełniające przeróżne potrzeby. W każdym z wypadków zachęcamy do weryfikacji stanu technicznego samochodów wystawionych na sprzedaż za pomocą narzędzi oferowanych przez AutoPlac. Udanych zakupów!

Pokaż więcej
OsoboweChips usuwania pojazdu
PeugeotChips usuwania pojazdu

Peugeot - samochody osobowe na sprzedaż (4106)

Oferty wyróżnione

Ogłoszenia z tej sekcji są wyróżnione w ramach płatnej reklamy, opłaconej przez wystawców.
1 - 17 z 4106 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wg
Domyślne

Oferty

18 - 24 z 4106 znalezionych ogłoszeń
Wiadomość