Marka
Suzuki
Model
Grand Vitara
Generacja
Woj. Pomorskie
Osobowe
Suzuki Grand Vitara
Woj. Pomorskie
Suzuki Grand Vitara Pomorskie | Ogłoszenia sprzedaży (13)
Oferty
1 - 13 z 13 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Suzuki Grand Vitara I 2.0 Off Road
24 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Suzuki Grand Vitara I 2.0 Sprzedam
14 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Suzuki Grand Vitara I 2.5
17 999 zł
Ogłoszenie prywatne
Suzuki Grand Vitara II 1.9 Sprzedam bardzo dobrym stanie
11 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Suzuki Grand Vitara II 2.0
15 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Suzuki Grand Vitara II 2.0 Gran
19 500 zł
Ogłoszenie prywatne
Suzuki Grand Vitara II 1.6
5 990 zł
Zobacz oferty:
Suzuki Grand Vitara II Okazja!!!Suzuki LPG 2.0 2009
19 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Suzuki Grand Vitara II 1.9 Nawi+Kamera-Cofania/Alcantara/Tempomat/Komputer/BEZ KOROZJI!
13 950 zł
Zobacz oferty:
Suzuki Grand Vitara II 1.9 LIFT 1.9Diesel 130KM 4x4 Biała Perła 5-Drzwi Navi
26 500 zł
Zobacz oferty:
Suzuki Grand Vitara II 1.9 8xAlufelgi*roczna gwarancja*zadbany*faktura*
35 900 zł
Zobacz oferty:
Suzuki Grand Vitara II 1.9 2007r/1.9 diesel/129KM/opłaty aktualne/4x4/skóry
9 950 zł
Zobacz oferty:
Suzuki Grand Vitara II 3.2 2009r/automat/3.2benzyna/233KM/4x4/opłaty aktualne
13 950 zł
Zobacz oferty: