Wyróżnienia

Kup teraz

Podbicia

Kup teraz

Samochody osobowe na sprzedaż (178019)

Oferty

1 - 11 z 178019 znalezionych ogłoszeń
Tylko na Autoplac

Mitsubishi Colt VII 1.1 zadbany, niski przebieg

9 900 zł

Ikona parametru Benzyna
Ikona parametru 2009
Ikona parametru 64 306 km
Ikona parametru Manualna
LokalizacjaOstróda (Warmińsko-Mazurskie)
Ogłoszenie prywatne

Peugeot 108 1.2 Super Stan Bogate Wyposażenie

18 900 zł

Ikona parametru Benzyna
Ikona parametru 2016
Ikona parametru 70 000 km
Ikona parametru Manualna
LokalizacjaPoznań (Wielkopolskie)
Zobacz oferty:
Tylko na Autoplac

Ford Kuga I 2.0 HDI OPŁACONY Z NIEMIEC KLIMA ELEKTRYKA STAN BDB OKAZJA

29 900 zł

Ikona parametru Diesel
Ikona parametru 2012
Ikona parametru 279 000 km
Ikona parametru Manualna
LokalizacjaKońskie (Świętokrzyskie)
Ogłoszenie prywatne

Volkswagen Polo IV 1.4 "Vw +LPG Śliczna."

12 500 zł

10 162 zł netto

Ikona parametru LPG
Ikona parametru 2005
Ikona parametru 172 123 km
Ikona parametru Manualna
LokalizacjaPrzewodowo-Parcele (Mazowieckie)
Ogłoszenie prywatne
Tylko na Autoplac

Citroen C3 I 1.4 Panorama Dach 88KM XTR

4 900 zł

Ikona parametru Benzyna
Ikona parametru 2004
Ikona parametru 176 500 km
Ikona parametru Manualna
LokalizacjaSzpęgawsk (Pomorskie)
Ogłoszenie prywatne

Chrysler Town & Country V 3.6 Touring-L Grzana kierownica TV DVD pełna elektryka

45 000 zł

Ikona parametru Benzyna
Ikona parametru 2014
Ikona parametru 178 000 km
Ikona parametru Automatyczna
LokalizacjaTrojanów (Mazowieckie)
Ogłoszenie prywatne
Tylko na Autoplac

Toyota Yaris II 1.0 1.0B OPŁACONY Z NIEMIEC KLIMA ELEKTRYKA STAN BDB OKAZJA

12 800 zł

Ikona parametru Benzyna
Ikona parametru 2009
Ikona parametru 149 000 km
Ikona parametru Manualna
LokalizacjaKońskie (Świętokrzyskie)
Ogłoszenie prywatne

Suzuki Grand Vitara II 1.9 Limitowana wersja X30 158 Tyś. km

32 900 zł

Ikona parametru Diesel
Ikona parametru 2012
Ikona parametru 158 000 km
Ikona parametru Manualna
LokalizacjaPiła (Wielkopolskie)
Ogłoszenie prywatne

Mazda 2 III 1.5 Super Stan Bezwypadek

31 900 zł

Ikona parametru Benzyna
Ikona parametru 2015
Ikona parametru 170 000 km
Ikona parametru Manualna
LokalizacjaPoznań (Wielkopolskie)
Zobacz oferty:

Toyota Corolla XII 1.8 Salon Polska Poleasingowy I właściciel Serwis ASO VAT 23% Bezwypadkowy

93 900 zł

76 341 zł netto

Ikona parametru Hybrydowy
Ikona parametru 2023
Ikona parametru 93 000 km
Ikona parametru Automatyczna
LokalizacjaBędzin (Śląskie)
Zobacz oferty:

Volvo Xc 40 1.5 I właściciel Serwis ASO Bezwypadkowy Salon Polska Poleasingowy

108 900 zł

88 536 zł netto

Ikona parametru Benzyna
Ikona parametru 2021
Ikona parametru 98 600 km
Ikona parametru Automatyczna
LokalizacjaBędzin (Śląskie)
Zobacz oferty: