tiledesk-icon
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
tiledesk-icon
14.06.2021

Czym jeżdżą polscy piłkarze?

EURO 2020 ruszyło już w piątek, ale dla nas, dla Polski rozpoczyna się właśnie dzisiaj pojedynkiem ze Słowacją. Jak zawsze z występem reprezentacji Polski na dużej imprezie – czy to mistrzostwa świata czy mistrzostwa Europy, wiążemy duże nadzieje. Oby nasi piłkarze byli na turnieju niezawodni jak samochody, którymi na co dzień jeżdżą! 

Robert Lewandowski – Bentley Continental Convertible 

Kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski z urzędu dostał chociażby Audi RS 7 Sportback w ramach współpracy marki Audi i klubu piłkarskiego Bayern Monachium. Sam “Lewy” jednak wydaje się, że gustuje w brytyjskiej motoryzacji. Już kilka lat temu został “przyłapany” w swoim Bentley'u Continental. Od niedawna ma kolejny model tej marki. Jest to Bentley Continental GT Convertible. 635 koni mechanicznych, do setki w 4 sekundy. Liczymy, że w naszej kadrze na EURO 2020 jest podobna moc! 

Grzegorz Krychowiak – Aston Martin Rapide 

Zawodnik Lokomotiwu Moskwa to prawdziwy człowiek renesansu. Poliglota, człowiek mody, a ostatnio także aktor. Przede wszystkim jednak jeden z najpopularniejszych polskich zawodników i na pewno jeden z kluczowych piłkarzy Polski na trwających już mistrzostwach Europy. W garażu Grzegorz Krychowiak trzyma Astona Martina Rapide. Jego fura wyceniana jest na bagatela 1 124 000 zł. 477 koni pod maską, 5,3 sekundy do setki. To na pewno fascynujący samochód, a oferty na ten model możecie sprawdzić w kategorii Aston Martin Rapide na sprzedaż.

Kamil Glik – BMW I8 

Filar linii obrony reprezentacji Polski, zawodnik, który zarządza naszą grą defensywy. Na co dzień Kamil Glik zarządza swoim BMW i8. Jego hybryda to 374 konie mocy, a do setki rozpędza się w 4,4 sekundy. Jesteśmy przekonani, że z Glikiem w obronie, żaden z rywali nie rozpędzi się tak w naszym polu karnym! 

Piotr Zieliński – Audi R8 

Piłkarz Napoli, świeżo upieczony ojciec, wychowanek klubu Orzeł Ząbkowice Śląskie. Ma za sobą bardzo dobry sezon i z pewnością na jego barkach będzie leżała coraz większa odpowiedzialność za grę biało-czerwonych. Po włoskich drogach Piotr Zieliński jeździ Audi R8. To luksusowe auto warte jest około milion złotych! 

Wojciech Szczęsny – Bentley Bentayga 

Bramkarz reprezentacji Polski, ostoja Juventusu. Sam Wojciech lubuje się w SUV-ach, a aktualnie posiada takowego wprost od brytyjskiej marki Bentley. Jeśli chcecie mieć w garażu auto jak nasz numer 1 - sprawdźcie oferty Bentley Betayga na autoplac.pl. 

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia