Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
13.04.2022

Motor Show Poznań 2022 relacja Autoplac

Najważniejsza impreza branży motoryzacyjnej już za nami. Poznań Motor Show 2022 trwał od 7 do 10 kwietnia i uwierzcie nam, emocji nie zabrakło. Mieliśmy przyjemność być na targach w tym czasie i przyjrzeć się wszystkim premierowym samochodom. Jesteście ciekawi naszej relacji? Przeczytajcie więcej poniżej. 

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej! 

Tegoroczne targi Poznań Motor Show nie zawiodły. Jak na największą imprezę tego rodzaju w Europie Środkowej, nie zabrakło bogatej ekspozycji samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych, a nawet pojazdów ciężarowych. 

Przyjrzeliśmy się również premierom nowych samochodów kultowych marek – czekał na nas Range Rover, Korando e-Motion Ssang Young, a nawet nagrodzony tytułem World Car of the Year Jaguar I-PACE. 

Elektromobilność 

Tegorocznym hasłem targów motoryzacyjnych w Poznaniu było „Droga do Elektromobilności”. Atmosfera elektromobilnej rewolucji była odczuwalna na każdym kroku. Nie da się ukryć, że ten kierunek to przyszłość motoryzacji, a organizatorzy Poznań Motor Show zadbali o to, by przybliżyć tematykę elektromobilności wszystkim odwiedzającym. 

I my również z ciekawością przyglądamy się rosnącej popularności pojazdów elektrycznych w Polsce, chętnie wspierając ich sprzedaż na Autoplac. Jeśli Poznań Motor Show Was zainspirował i szukacie fajnego elektryka, to koniecznie zaglądajcie tutaj

Specjaliści z branży motoryzacyjnej 

Poznań Motor Show to nie tylko samochody, które można podziwiać, a nawet do nich wsiąść. To również miejsce, w którym można spotkać mnóstwo znanych osobistości. Strefa TVN Turbo w tym roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, w końcu można na niej było spotkać Grzegorza Dudę, Łukasza Bączka, czy Przemka Szafrańskiego. To nazwiska, które zna każdy fan stacji TVN Turbo oraz motoryzacji. 

Wirtualne targi Autoplac.pl 

Co prawda impreza już za nami, ale pomyśleliśmy o wszystkich auto maniakach, którzy nie mogli w tym terminie odwiedzić Międzynarodowych Targów Poznańskich i stworzyliśmy dedykowaną Poznań Motor Show platformę, na której możecie zobaczyć wszystkie auta, jakie były prezentowane na targach. 

Zajrzyjcie na wirtualne targi Autoplac tutaj i nacieszcie oczy motoryzacyjnymi perełkami, które dla Was zachowaliśmy! A jeśli poszukujecie któregoś z aut, które mieliście okazję oglądać podczas tegorocznej edycji Poznań Motor Show, to dajcie nam znać - pomożemy je odnaleźć!

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia