Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
10.08.2020

Nowa funkcja - zarejestruj się na Autoplac.pl i zarządzaj ogłoszeniami z poziomu strony

Na stronie Autoplac.pl właśnie pojawiła się wyczekiwana przez wielu użytkowników funkcja. Od teraz ogłoszenia o sprzedaży pojazdów można dodawać nie tylko w aplikacji, ale również za pomocą strony internetowej. Dzięki temu każdy może wybrać rozwiązanie, które jest dla niego najwygodniejsze.

Dodawaj ogłoszenia tak, jak Ci wygodnie

Wystarczy zarejestrować się na stronie Autoplac.pl, aby zyskać możliwość tworzenia ogłoszeń i zarządzania nimi z poziomu przeglądarki internetowej. Przy wprowadzaniu opisu danego pojazdu pamiętaj o uzupełnieniu takich danych jak VIN, data pierwszej rejestracji oraz numer rejestracyjny. Do Twojego ogłoszenia zostanie wówczas dodany Raport z bazy CEPiK, który zwiększy Twoją wiarygodność i pomoże w sprzedaży auta.

KLIKNIJ TUTAJ, aby się zarejestrować.

Nowa opcja także dla firm

Nowe rozwiązanie jest przeznaczone nie tylko dla indywidualnych sprzedawców, ale także dealerów samochodowych i komisów. Umożliwia ono dodatkowo utworzenie firmowej wizytówki i zgromadzenie wszystkich ogłoszeń w jednym miejscu. Ułatwia to przeglądanie ofert potencjalnym kupującym oraz pomaga w podniesieniu skuteczności sprzedaży.

KLIKNIJ TUTAJ i zobacz przykładową wizytówkę.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia