Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
31.08.2021

Sprawdzamy, które modele samochodów pobudzają kobiece serca

Większość Pań ceni sobie samochody, które są nie tylko praktyczne, ale również bardzo komfortowe. Do codziennego życia wybierają auta bezawaryjne, nisko kosztowe, a także kompaktowe i łatwe w prowadzeniu. Panie cenią sobie również wygląd zewnętrzny, ale to nie on decyduje o ostatecznym wyborze ich własnych czterech kółek. Postanowiliśmy sprawdzić, co lubią w samochodach swoich Panów i dlaczego same nie wybrały takiego pojazdu. 

Duże, przestronne auta są imponujące 

Panie wolą samochody, które sprawiają im najmniej problemów. Kierując się takimi wytycznymi, jak łatwość prowadzenia, komfort jazdy, przestronność wybierają samochody kompaktowe, które również nie sprawią im problemów przy parkowaniu. Bo i nie da się ukryć, że parkowanie combi lub ogromnym SUV-em należy do nie lada sztuki na ciasnych parkingach w galerii handlowej, czy na osiedlu. 

Większość kobiet nie decyduje się na zakup SUV-a pod własne potrzeby, ze względu na to, że jest to ogromny pojazd, którym trudno się poruszać na co dzień. Dodatkowo, Panie o mniejszym wzroście niż 165 cm miałyby problem, aby się odnaleźć za kółkiem tego modelu. Nie da się ukryć, że imponuje im zarówno charakter auta, jak i jego praktyczna strona, lecz same nie chciałyby go prowadzić. 

Sportowe kabriolety robią wrażenie 

Każda Pani lubi dobrze wyglądać. Zwłaszcza w samochodzie, którym wybiera się na wycieczkę poza miasto. I właśnie dlatego w sezonie wiosenno-letnim większość kobiet z zazdrością spogląda na sportowe kabriolety wyobrażając sobie siebie na przejażdżce. 

Kabriolet podbija serca kobiet ze względu na swój przyjazny kształt, otwarty dach i możliwość nabrania prawdziwej prędkości w trasie. Jednak, czy chciałyby samodzielnie prowadzić takie auto na co dzień? Zdecydowanie nie – jest mało praktyczne, psuje fryzurę, a do tego niewiele pomieści. 

Ekskluzywne sedany dodają szyku 

Elegancja to coś, co kręci większość żeńskiej części zmotoryzowanego świata. Gustowny Bentley, prestiżowy Rolls Royce czy imponujący Maybach zapierają dech w piersi, nie tylko pań, ale również i panów. I nas to wcale nie dziwi. 

Prawdziwym marzeniem kobiet jest wysiąść z takiej limuzyny wprost na czerwony dywan w efektownej sukience. 

Ale do rzeczy – panie cenią sobie sedany z klasy premium nie tylko za wspaniały wygląd zewnętrzny i elegancki charakter. Jazda takim samochodem to komfort w najwyższej postaci, bez szumu za oknem, ani delikatnych wstrząsów na siedzeniu. Takie maszyny pracują płynnie, cichutko, a także niesamowicie delikatnie i to przy pełnej mocy! 

Ekologiczne pojazdy są praktyczne 

Elektryczny samochód to wciąż nowość na rynku. Jednak wiele kobiet już zdążyła się zapoznać z tym tematem i marzy o posiadaniu własnej hybrydy lub zeroemisyjnego BEV-a. Masz takie auto? Możesz liczyć na uznanie Pań, przede wszystkim za praktyczność i świadomość. Kobiety cenią sobie rozwiązania na dłużej i często właśnie takich szukają. A nie da się ukryć, że samochód elektryczny to pojazd, którego właściciel myśli o przyszłości i ekologii, a to imponuje. 

Dlaczego więc same się nie zdecydują na taki model? Ze względu na konieczność ładowania elektryka, co na ten moment wydaje się być jeszcze zbyt skomplikowanym procesem, w porównaniu do tankowania na stacji. 

Większość kobiet decyduje się na zakup miejskiego hatchbacka, którym znacznie łatwiej poruszać się na co dzień, a do tego spełnia wszystkie wymagania pań - zwłaszcza w zakresie praktyczności. Takie auto jest na tyle wygodne, przestronne, pojemne, a także tanie w utrzymaniu i nisko awaryjne, że doskonale wpisuje się w oczekiwania większości kobiet. Jednak nie oznacza to, że inne modele samochodów paniom nie imponują. Powyżej wymieniliśmy kilka z nich. A może macie inne typy?

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia