Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
08.09.2023

Yanosik TOUR 2023 – podsumowanie letniej akcji Autoplac.pl i Yanosik

Wspólnie z Yanosikiem w tym sezonie wakacyjnym wyruszyliśmy na podbój Polski, w ramach Yanosik TOUR 2023. Ile miast udało nam się odwiedzić? Gdzie byliśmy? Jakie niespodzianki dla Was przygotowaliśmy? Sprawdźcie nasze podsumowanie!

O co chodziło w Yanosik TOUR 2023?

W tym sezonie wakacyjnym po raz pierwszy wyruszyliśmy wspólnie w trasę po Polsce z Yanosikiem, zapraszając Was na nasze wydarzenie: Yanosik TOUR 2023.

Chcieliśmy się z Wami spotkać, poznać lepiej na żywo, porozmawiać o Autoplac.pl i Yanosiku. Nasze wydarzenie było utrzymane w prawdziwie wakacyjnym klimacie! Dzięki gościnności Media Expert, stworzyliśmy dla Was na parkingach w wybranych miastach strefę chillout, postawiliśmy ściankę do zdjęć i rozdawaliśmy fajne gadżety, a wszystko to w otoczeniu super aut, które pojawiły się dzięki uprzejmości partnerów Autoplac.pl

Yanosik TOUR 2023 w liczbach

W trakcie 15 dni udało nam się odwiedzić 15 miast w różnych obszarach naszego kraju! Mogliście się z nami spotkać w Kołobrzegu, Ustce, Władysławowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Wiśle, Nowym Sączu, Giżycku, Mrągowie, Warszawie, Lublinie i w Łodzi!

Zespół 22 ekspertów z Autoplac.pl oraz Yanosik pokonało naszymi samochodami aż 11 399 km!

Yanosik TOUR 2023 – konkurs Yanosik, Autoplac.pl i Media Expert

W trakcie wydarzenia trwał również konkurs na największą liczbę przejechanych kilometrów przez użytkowników aplikacji Yanosik lub Y24.

Zbieraliśmy od Was informacje o wspólnie przejechanych kilometrach i już teraz możemy Wam zdradzić, że łączna liczba km, którą nam pokazaliście w trakcie Yanosik TOUR 2023 wyniosła 61 521 172 km!

W konkursie, który zorganizowaliśmy mogło zwyciężyć trzech użytkowników, których nagrodziliśmy voucherami do sklepu Yanosik i kodami rabatowymi do sklepów Media Expert. Na podium znaleźli się:

  • I Miejsce: użytkownik 0Tomash0 - 1 009 100 km
  • II Miejsce: użytkownik jakub8591 - 918 900 km
  • III Miejsce: użytkownik farokyanosik - 698 700 km

Gratulujemy wyników!

Dziękujemy wszystkim za udział w Yanosik TOUR 2023 i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia! Mamy nadzieję, że widzimy się za rok!

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia