tiledesk-icon
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
tiledesk-icon
05.05.2022

Autoplac na Amcarowych Wtorkach w Krakowie!

Amcarowe Wtorki, które odbywają się w Krakowie to cykliczne zloty samochodów amerykańskich. Mieliśmy przyjemność wziąć udział w otwarciu sezonu i przygotowaliśmy dla Was wirtualne targi, na których znajdziecie pojazdy ze spotkania. 

Amerykańska motoryzacja ma swoich fanów w Polsce! Może Wam się wydawać, że na naszym polskich drogach jeździ niewiele aut made in USA, ale nic bardziej mylnego. Ubiegły wtorek rozwiał nasze wątpliwości i na pewno rozwieje również Wasze. 

Zlot fanów i właścicieli amerykańskich samochodów Amcar 2022 został oficjalnie otwarty we wtorek 26 kwietnia. Mieliśmy okazję być na wydarzeniu organizowanym przez Amcarowe Wtorki w Krakowie i przygotowaliśmy dla Was wirtualne targi, na których znajdziecie fury, które mieliśmy szansę zobaczyć na żywo. Nie zabrakło Mustangów, Rangerów, Dodge’y, Jeepów oraz Pontiaców. 

Jesteście ciekawi, jakie amerykańskie auta były na rozpoczęciu sezonu Amcar? Zajrzyjcie tutaj na wirtualne targi Autoplac, na których czekają na Was turbo maszyny, które wzięły udział w wydarzeniu. Wśród nich Lincoln Town Car, Ponitac Firebird, Chrysler 300, Dodge Nitro, Ford Mustang, a nawet Buick Electra z 1970 roku.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia