Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
05.05.2022

Autoplac na Auto Nostalgia 2022

Jako jedni z największych fanów samochodów w Polsce, musieliśmy udać na tegoroczną edycję Targów Pojazdów Używanych Auto Nostalgia, która odbyła się w Warszawie. To największe wydarzenie dla wszystkich fanów retro motoryzacji. Poniżej krótka relacja z eventu! 

Auto Nostalgia to targi pojazdów zabytkowych, na których nie może zabraknąć fanów oldschoolowych samochodów. W tym roku wydarzenie odwiedziło ponad 11 tys. osób.  Nie zabrakło również nas. 

Przez dwa dni w hali EXPO XXI w Warszawie mieliśmy okazję zobaczyć pojazdy wystawiane przez m.in. Klub Zabytkowych Mercedesów, Porsche Club Poland, Muzeum Motoryzacji i Techniki z Otrębusów, a także Muzeum Wena. 

W trakcie wydarzenia odbyła się również Giełda Klasyków, na której miłośnicy zabytkowych pojazdów mogli kupić różne gadżety, a nawet podziwiać modele znane z filmowych produkcji. 

Jeśli ominęło Was tegoroczne wydarzenie Auto Nostalgia, to następne odbędzie się już 22-23 kwietnia na EXPO XXI w Warszawie. Wcześniej jednak warto będzie odwiedzić Poznań i Retro Motor Show, które w tym roku odbędzie się 28-30 października na MTP. 

A wszystkich poszukujących interesujących zabytkowych pojazdów z tegorocznej edycji Auto Nostalgia zapraszamy na wirtualne targi Autoplac. Czekają na Was prawdziwie perełki, wśród nich między innymi Mercedes-Benz 230, Toyota Supra z 1993 roku, Maserati 4200 GT, Porsche 911, Alpina B3, Jaguar XJ12, a nawet De Lorean Dmc-12, który ucieszy oko każdego fana „Powrotu do przyszłości”.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia
Dane kontaktowe biura prasowegostrzałka w dół - Rozwiń

Dziękujemy za odwiedzenie bloga Autoplac.pl, gdzie znajdziecie Państwo najnowsze informacje dotyczące motoryzacji, w tym informacje prasowe, zdjęcia, czy relacje wideo, a także historie o naszych pracownikach i naszej organizacji.

Mają Państwo pytania lub chcą nawiązać współpracę? Zapraszamy do kontaktu:

Przedstawicieli mediów prosimy o kontakt z [email protected]

Jeśli jesteś naszym klientem, prosimy o odwiedzenie strony www.yanosik.pl/kontakt