BlogWyceń autoFinansowanie
Wystaw za 0 złWystaw za 0 złTwoje konto
BMW Seria 5 E60/E61 3.0 E61 530I LPG Licytacja komornicza

7 500 zł BRUTTO

Ost. aktualizacja ogłoszenia: 2026-09-02 11:31

Pobierz szczegółowy raport historii pojazdu

-20%

Ikona tytułowaParametry
Rok produkcji2006
GeneracjaE60/E61
Przebieg 453 000 km
Moc 258 KM - 190 kW
Rodzaj paliwaLPG
Pojemność silnika2996 cm³
NadwozieKombi
Skrzynia biegówAutomatyczna
Liczba drzwi5
Liczba miejsc5
KolorSrebrny
Typ napęduNapęd na tylną oś
Numer rejestracyjnyFZ5250P
Data pierwszej rejestracji01.01.2006
Numer VIN
Kraj pochodzeniaZagraniczny
OC ważne do09.2026
Zarejestrowanyzielony znak potwierdzenia
Uszkodzonyzielony znak potwierdzenia
Ikona tytułowaWyposażenie
zielony plusKlimatyzacja dwustrefowa
zielony plusBluetooth
zielony plusImmobiliser
zielony plusPodgrzewane fotele
zielony plusSkładane lusterka
zielony plusWspomaganie kierownicy
Ikona tytułowaOpis

Optycznie w całkiem ładnym stanie, części blacharskie w super stanie (oprócz maski która ma mały wniotek), auto odpala ale silnik nierówno pracuje.

BMW E61 Touring 530I

N52B30 258km z

Ikona tytułowaOpcje zakupowe

7 500 zł

Ratyod 115 BRUTTO

BMW Seria 5 E60/E61 3.0 E61 530I LPG Licytacja komornicza

Ikona - roku produkcji

2006

Rok produkcji
Przebieg
Ikona - paliwa

LPG

Paliwo

7 500 zł

Rata od 115 zł

Ikona tytułowaOsoba prywatna
Pinezka lokalizacji

Zielona Góra 66-015

Mapka z okręgiem

Finansowanie

Szukasz atrakcyjnego finansowania dla tego pojazdu?

Raport historii pojazdu zawiera:

-20%

przebieg, szkody, historię serwisową, wyposażenie i inne kluczowe informacje.

Nowy samochód? Zadbaj o ubezpieczenie.

Porównaj oferty online i znajdź najlepszą polisę, oszczędzając nawet 30%.

Warsztaty