Kia Sportage
Cena: od 65000 zł
Woj. Lubelskie
Kia Sportage Lubelskie cena od 65 tysięcy na sprzedaż (13)
Oferty PRO
Ogłoszenia z tej sekcji są wyróżnione w ramach płatnej reklamy, opłaconej przez wystawców.
1 - 1 z 13 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Oferty
2 - 13 z 13 znalezionych ogłoszeń
Kia Sportage IV 1.6 1.6TGDI 4x4 Automat 2020R Navi Kamera Sprowadzony Opłacony
69 900 zł
Zobacz oferty:
Kia Sportage V 1.6
94 999 zł
Zobacz oferty:
Kia Sportage V 1.6
95 999 zł
Zobacz oferty:
Kia Sportage V 1.6 T-GDI HEV Business Line 4WD
105 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Kia Sportage V 1.6 1.6T Moc: 110 kW / 150 KM BENZYNA LAKIER ORYGINAŁ
93 800 zł
76 260 zł netto
Zobacz oferty:
Kia Sportage IV 1.6 CRDi, automat, bogato wyposażona- GT Line, FV vat 23%
68 000 zł
55 284 zł netto
Zobacz oferty:
Kia Sportage IV 1.6 B Krajowy Bezwypadkowy
71 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Kia Sportage IV 1.6 T-GDI BUSINESS LINE
66 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Kia Sportage IV 1.6
65 900 zł
Zobacz oferty:
Kia Sportage V 1.6
88 999 zł
Zobacz oferty:
Kia Sportage IV 1.6 1.6B Stan jak nowy Bogate wyposażenie Piękny Zamiana
68 900 zł
Zobacz oferty:
Kia Sportage V 2.0 D Hybryd Bezwypadkowy Serwisowany, Stan jak nowy ZAMIANA
89 900 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek