Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Dodaj ogłoszenie za 0zł
Moje poszukiwania
Ulubione
Ulubione
0
Zapisane filtry
Zapisane filtry
0
Inne
ikonka odtwórz w czerwonym kółku - Radio Yanosik
Radio Yanosik
Katalog
Katalog pojazdów
Blog
Blog
Partnerzy
Partnerzy
Kontakt
Kontakt
Zaloguj się
Zaloguj się
Zarejestruj się
Zarejestruj się
15.06.2022

Codziennie 50 tysięcy aktywnych ogłoszeń w Autoplac!

Rok pełen pracy, wyzwań i sukcesów. Mamy co świętować, gdyż w naszym serwisie, w ciągu niecałego roku, osiągnęliśmy poziom 50 tysięcy realnych i aktywnych ogłoszeń dziennie. Tym samym jesteśmy najszybciej rozwijającym się serwisem w branży! 

Codziennie 50 tysięcy aktualnych ogłoszeń w Autoplac! 

W ciągu ostatniego roku osiągnęliśmy poziom 50 tysięcy aktualnych ogłoszeń dziennie w Autoplac. Ten sukces zawdzięczamy wspólnej wytrwałości i ciężkiej pracy, a także zaangażowaniu naszych kilkunastu terenowych handlowców, którzy każdego dnia są do dyspozycji naszych Partnerów biznesowych.  Nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego, gdyby nie otwarte głowy i propozycje naszych klientów oraz cierpliwość i zaufanie Partnerów, którzy w nas uwierzyli i trzymali kciuki za wspólny sukces. 

Nie możemy pominąć informacji, że ten sukces zawdzięczamy także naszemu starszemu bratu Yanosikowi, gdzie również znajdują się nasze ogłoszenia dostępne dla milionów kierowców w Polsce i za granicą. 

Cieszymy się, że wdrożone przez nas technologie, współpraca z integratorami ogłoszeń, nowatorskie podejście do mediów społecznościowych, które przede wszystkim wspierają biznesy naszych Partnerów oraz nieustanny rozwój portalu autoplac.pl wciąż przyciąga nowych klientów, którzy chcą być częścią Autoplacu. 

Szukasz auta? Znajdziesz je w Autoplac! 

W Autoplac znajdziesz ogłoszenia sprzedaży samochód nowych, używanych, rodzinnych, miejskich, zabytkowych, a nawet w konkretnym przedziale cenowym. 

Sprawdzisz tu również historię VIN i wygenerujesz dokładny raport dotyczący wybranego samochodu. 

Nasza wyszukiwarkę stworzyliśmy z myślą o tym, by każdy klient mógł dokładnie podać swojego wymaganie względem pojazdu, jakiego szuka i w ten sposób obejrzeć tylko te oferty, które go zainteresują. A jeśli chcesz mieć wgląd na pełny katalog, to nic nie stoi na przeszkodzie! 

50 tysięcy realnych ogłoszeń każdego dnia w Autoplac to dla nas ogromny sukces. Dziękujemy Wam za to, że jesteście i odwiedzacie nasz serwis, dodajecie swoje ogłoszenia, szukacie aut do zakupu i trzymacie za nas kciuki. Obiecujemy nie spocząć na laurach i wciąż pracować na kolejne kamienie milowe dla naszego serwisu!

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia
Udostępnij:
Dane kontaktowe biura prasowegostrzałka w dół - Rozwiń

Dziękujemy za odwiedzenie bloga Autoplac.pl, gdzie znajdziecie Państwo najnowsze informacje dotyczące motoryzacji, w tym informacje prasowe, zdjęcia, czy relacje wideo, a także historie o naszych pracownikach i naszej organizacji.

Mają Państwo pytania lub chcą nawiązać współpracę? Zapraszamy do kontaktu:

Przedstawicieli mediów prosimy o kontakt z [email protected]

Jeśli jesteś naszym klientem, prosimy o odwiedzenie strony www.yanosik.pl/kontakt