Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Dodaj ogłoszenie za 0zł
Moje poszukiwania
Ulubione
Ulubione
0
Zapisane filtry
Zapisane filtry
0
Inne
ikonka odtwórz w czerwonym kółku - Radio Yanosik
Radio Yanosik
Katalog
Katalog pojazdów
Blog
Blog
Partnerzy
Partnerzy
Kontakt
Kontakt
Zaloguj się
Zaloguj się
Zarejestruj się
Zarejestruj się
18.02.2022

Czy wiesz, że w Autoplacu czekają na Ciebie setki atrakcyjnych aukcji samochodowych?

Internetowe aukcje samochodowe to coraz bardziej popularny sposób zakupu i sprzedaży auta. W Polsce wciąż zyskuje nowych fanów. Dlaczego? Bo to jeden z najbardziej transparentnych i pożądanych systemów sprzedażowych. W Autoplac każdy klient ma dostęp do atrakcyjnych ofert aukcyjnych, a sprzedawca może śledzić oferty różnych aukcji w jednym miejscu. Jak  to działa  w Autoplac? 

Każde ogłoszenie w serwisie Autoplac z dostępną aukcją jest oznaczone. Możecie je podejrzeć tutaj. Po kliknięciu „Przejdź do aukcji”   zostaniecie przeniesieni na stronę naszego partnera, na której znajduje się właściwa oferta aukcyjna. 

Co ważne Autoplac ma kilkoro Partnerów oferujących swoje pojazdy w systemie aukcyjnym i dzięki temu możecie śledzić kilka aukcji z różnych zewnętrznych portali w jednym miejscu! 

Znajdując interesujący was pojazd możecie dodać go do ulubionych, śledzić cenę, która jest aktualizowana w Autoplac   co godzinę, a także dowiedzieć się, kiedy została ostatnio zaktualizowana oraz ile czasu zostało do końca samej aukcji. 

Co ważne - Autoplac nie prowadzi bezpośrednio aukcji, ale wspiera swoich partnerów w ich prowadzeniu i udostępnia oferty w swoim serwisie. 

Kto może skorzystać z aukcji? 

Zarówno sprzedawca jak i kupujący. W naszym serwisie wystarczy wybrać opcję filtrowania ogłoszeń na te z możliwością licytacji, a następnie przejść z serwisu Autoplac do strony partnera, który oferuje taką możliwość. 

Aukcje można dodawać do ulubionych, obserwować, a także śledzić bieżące informacje o zmianie ceny, dacie zakończenia aukcji lub dacie zaktualizowania ceny. 

Dlaczego warto brać udział w aukcjach? 

To coraz bardziej popularna metoda zakupu pojazdu. Zwłaszcza w tak trudnej sytuacji na rynku motoryzacyjnym, w Polsce i na świecie. Aukcje są kolejnym źródłem pojazdów przeznaczonych do dalszej odsprzedaży lub użytku własnego. 

Kolejną zaletą aukcji jest to, że klient może samodzielnie decydować o kwocie, którą chce przeznaczyć na zakup samochodu w trakcie licytacji. 

Dealer, który poszukuje nowych pojazdów do swojego komisu, może w ten sposób urozmaicić ofertę i kupić samochody w atrakcyjnych cenach. W obecnej sytuacji, gdy wciąż rośnie popyt na używane auta, to świetne rozwiązanie na rozbudowanie swojego katalogu. 

Możemy Wam zdradzić, że w naszym serwisie znajduje się kilkaset atrakcyjnych ofert aukcyjnych, a liczba ta rośnie z dnia na dzień. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem pojazdów w systemie aukcyjnym, sprawdzajcie oferty na bieżąco w naszej aplikacji lub tutaj.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia
Udostępnij:
Dane kontaktowe biura prasowegostrzałka w dół - Rozwiń

Dziękujemy za odwiedzenie bloga Autoplac.pl, gdzie znajdziecie Państwo najnowsze informacje dotyczące motoryzacji, w tym informacje prasowe, zdjęcia, czy relacje wideo, a także historie o naszych pracownikach i naszej organizacji.

Mają Państwo pytania lub chcą nawiązać współpracę? Zapraszamy do kontaktu:

Przedstawicieli mediów prosimy o kontakt z [email protected]

Jeśli jesteś naszym klientem, prosimy o odwiedzenie strony www.yanosik.pl/kontakt