Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
01.09.2022

Yanosik Autoplac na XI ClassicMania w Sosnowcu!

Braliśmy udział w międzynarodowym zlocie pojazdów zabytkowych XI ClassicMania! Zabrakło Was na wydarzeniu, a chcecie zobaczyć, jakie fury pojawiły się na zlocie? Sprawdźcie nasze wirtualne targi! 

W ostatnią niedzielę sierpnia mieliśmy ogromną przyjemność pojawić się na Zlocie motoryzacyjnym ClassicMania w Sosnowcu, na którym czekały na nas klasyczne zabytkowe pojazdy, jak również…uprzywilejowane! 

Nie zabrakło zabytkowych radiowozów Volkswagen Bora, Fiat 126p czy FSO Polonez, ale i atrakcyjnych i cieszących oko Fiata Barchetta, Skody Octavii z 1959 roku, Mini Coopera i klasycznego Malucha z 1990 roku. 

Z łezką w oku podziwialiśmy Lada 2107 z 1999 roku, FSO 125p z 1982 roku i słynną Warszawę z 1947 i 1954 roku. Nasze moto serca skradła Toyota Supra z 2000 roku, GAZ 21 z 1969 roku i Beetle z 1978 roku. 

Wy też chcecie zobaczyć te piękne zabytkowe auta? Zajrzyjcie tutaj!

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia
Dane kontaktowe biura prasowegostrzałka w dół - Rozwiń

Dziękujemy za odwiedzenie bloga Autoplac.pl, gdzie znajdziecie Państwo najnowsze informacje dotyczące motoryzacji, w tym informacje prasowe, zdjęcia, czy relacje wideo, a także historie o naszych pracownikach i naszej organizacji.

Mają Państwo pytania lub chcą nawiązać współpracę? Zapraszamy do kontaktu:

Przedstawicieli mediów prosimy o kontakt z [email protected]

Jeśli jesteś naszym klientem, prosimy o odwiedzenie strony www.yanosik.pl/kontakt