Oferty
1 - 20 z 20 znalezionych ogłoszeń
Skoda Fabia II 1.2 UNIKAT TYLKO 87tyśkm! 1WŁAŚCICIEL KLIMA Prosta Benzyna 2012R LIFT
17 900 zł
Zobacz oferty:
Suzuki Swift IV 1.3 NAPĘD 4X4 ! Tylko159tyśkm! KLIMATYZACJA Zwykła Benzyna PREMIUM 5D
12 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Corsa D 1.2 TYLKO 138tyśkm 1WŁAŚCICIEL Prosta Benzyna ENJOY 2014R 5DRZWI Ideał
17 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa A W169 1.5 UNIKAT Tylko69tyśkm! 1WŁAŚCICIEL 2010 LIFT KLIMA 1.5Prosta Benzyna 5D
18 900 zł
Zobacz oferty:
Renault Clio III 1.2 WERSJA RIP CURL! TYLKO 120tyśkm! Prosta Benzyna KLIMA 2008r 5DRZWI
12 900 zł
Zobacz oferty:
Nissan Pixo 1.0 TYLKO 140tyśkm! 2009R IDEAŁ 1WŁAŚCICIEL Prosta Benzyna KLIMA MORE
10 900 zł
Zobacz oferty:
Nissan Pixo 1.0 TYLKO 83tyśkm! 2009R IDEAŁ 1WŁAŚCICIEL Prosta Benzyna KLIMA MORE
12 900 zł
Zobacz oferty:
Ford C-MAX C Max I 1.6 Bogata Opcja PLATINUM-X TYLKO 141tyśkm! 1WŁAŚCICIEL 2009 Lift 1.6KLIMA
14 200 zł
Zobacz oferty:
Dacia Sandero II 1.0 Wersja ACCES Tylko111tyśkm! KLIMA ZADBANA 1WŁAŚCICIEL 2018r IDEAŁ 1.0B
23 700 zł
Zobacz oferty:
Ford Focus Mk2 1.6 Kombi TYLKO 134tyśkm! 1WŁAŚCICIEL FXGold 2010 1.6Prosta Benzyna KLIMA
14 900 zł
Zobacz oferty:
Dacia Duster I 1.6 STEPWAY MaxOpcja KLIMA SKÓRY 1.6B 1WŁAŚCICIEL 2011 Tylko153tyśkm IDEAŁ
24 900 zł
Zobacz oferty:
Peugeot 207 1.4 Tylko 110tyśkm! 1WŁAŚCICIEL 1.4Prosta Benzyna 2006 KLIMATYZACJA 5DRZWI
12 900 zł
Zobacz oferty:
Peugeot 206 1.4 Tylko 165tyśkm! 1WŁAŚCICIEL 1.4Prosta Benzyna 2010 KLIMATYZACJA 5DRZWI
13 900 zł
Zobacz oferty:
Hyundai i30 I 1.4 Kombi TYLKO 131tyśkm! 1WŁAŚCICIEL COMFORT 2012 1.4Prosta Benzyna KLIMA
19 900 zł
Zobacz oferty:
Fiat Grande Punto 1.2 Tylko 125tyśkm! 1WŁAŚCICIEL 2012R 3D FRESH KLIMA Prosta Benzyna 8V
14 800 zł
Zobacz oferty:
Kia Ceed II 1.4 Kombi TYLKO 154tyśkm! 1WŁAŚCICIEL SPIRIT KLIMA 2014r Prosta Benzyna1.4
29 900 zł
Zobacz oferty:
Hyundai i20 I 1.2 TYLKO 154tyśkm 1WŁAŚCICIEL Edition+ 09R 1.2Prosta Benzyna KLIMA 5DRZWI
14 900 zł
Zobacz oferty:
BMW Seria 3 E46 1.8 Tylko133tyśkm! 316T 1WŁAŚCICIEL 2004 Klima Szyberdach ASO STAN IDEALNY
13 500 zł
Zobacz oferty:
Chevrolet Aveo 1.2 Tylko108tyśkm 1WŁAŚCICIEL KLIMATYZACJA 1.2B 5DRZWI 2009 Zadbany LS ALU
11 900 zł
Zobacz oferty:
Nissan Micra K13 1.2 TYLKO 134tyśkm! 1WŁAŚCICIEL 1.2B CLIMATRONIC 2011r Aso ZADBANA Tekna
14 900 zł
Zobacz oferty: