DAF XF
Cena: od 90000 zł
Rok produkcji od: 2018
Rok produkcji do: 2018
Woj. Świętokrzyskie
DAF XF 2018 Świętokrzyskie cena od 90 tysięcy na sprzedaż (3)
Oferty
1 - 3 z 3 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
DAF XF Stan Idelny
84 552 zł
104 000 zł brutto
Zobacz oferty:
DAF XF 106.480 ZESTAW 120m3 TANDEM PRZEJAZDOWY
135 772 zł
167 000 zł brutto
Zobacz oferty:
Daf XF Zadbany Super Stan
77 000 zł
94 710 zł brutto
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek