Fiat Fiorino 2021 Świętokrzyskie na sprzedaż (2)
Oferty
1 - 2 z 2 znalezionych ogłoszeń
Fiat Fiorino Bezwypadkowy stan idealny
21 707 zł
26 700 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Fiat Fiorino Salon PL/Po serwisie/Bezwypadkowy/Faktura vat 23%/Klima/Gwarancja
26 750 zł
32 902 zł brutto
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek