Fiat Fiorino
Cena: od 12000 zł
Woj. Dolnośląskie
Fiat Fiorino Dolnośląskie cena od 12 tysięcy na sprzedaż (7)
Oferty
1 - 7 z 7 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Fiat Fiorino SPRZEDAM FIATA STAN SUPER ALE USZKODZONA SKRZYNIA
13 500 zł
16 605 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Fiat Fiorino LPG, 2-osobowy, salon Polska, gwarancja 12 m-cy, FVAT23%
19 918 zł
24 500 zł brutto
Zobacz oferty:
Fiat Fiorino Salon PL 1Wł FV23%
13 821 zł
17 000 zł brutto
Zobacz oferty:
Fiat Fiorino
13 800 zł
Zobacz oferty:
Fiat Fiorino z Salonu, jak nowy niecałe 3 tys przebiegu, kamera.
56 000 zł
68 880 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Fiat Fiorino Fiorino, jak nowy
56 000 zł
68 880 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Fiat Fiorino 1.4 Benzyna 77KM # Klima # Jeden właściciel # Salon Polska # FV 23%
27 900 zł
34 317 zł brutto
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek