Ford Transit Connect
Cena: od 25000 zł
Woj. Pomorskie
Ford Transit Connect Pomorskie cena od 25 tysięcy na sprzedaż (10)
Oferty PRO
Ogłoszenia z tej sekcji są wyróżnione w ramach płatnej reklamy, opłaconej przez wystawców.
1 - 1 z 10 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Oferty
2 - 10 z 10 znalezionych ogłoszeń
Ford Transit Connect Sprzedam 1,5 D Fv 23%
45 000 zł
55 350 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Ford Transit Connect L2 | niski przebieg| klima | super stan |
47 000 zł
57 810 zł brutto
Zobacz oferty:
Ford Transit Connect
31 000 zł
38 130 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Ford Transit Connect 23% vat, 100% sprawny!!! najbogatsze wyposażenie
29 900 zł
36 777 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Ford Transit Connect II 1,5 120 KM Tutanium Automat Camera Xenon PDC Asystent
34 950 zł
42 988 zł brutto
Zobacz oferty:
Ford Transit Connect II 1.5 D 101 KM 3 Osobowy KLIMA Tempomat GRZANY Fotel GRZANA Szyba SERWIS
29 999 zł
Zobacz oferty:
Ford Transit Connect
44 600 zł
Ogłoszenie prywatne
Ford Transit Connect II wersja przedłużona/ klima/ nawigacja/ kamera cofania/ nowy ROZRZĄD
39 999 zł
Zobacz oferty:
Ford Transit Connect II
22 650 zł
27 859 zł brutto
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek