Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem

Komfortowe, ekonomiczne i niezawodne auto do 10 tysięcy? Czy to w ogóle możliwe? Przejrzyj samochody do 10 tysięcy dostępne na naszym portalu. Szybko przekonasz się, że możesz znaleźć pojazd spełniający Twoje oczekiwania. Najpierw zastanów się, czego tak naprawdę potrzebujesz? Interesują Cię auta miejskie do 10 tysięcy? A może celujesz w auta terenowe do 10 tysięcy? Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie, aby wyfiltrować pojazdy dopasowane do Twoich oczekiwań. Dzięki naszej aplikacji wszystkie ogłoszenia możesz także przeglądać na urządzeniach mobilnych.

Najpopularniejsze modele samochodów do 10 tysięcy

Jakie auto używane do 10 tysięcy wybrać? Liczba dostępnych modeli jest imponująca. Z pewnością powinieneś zwrócić uwagę na popularne marki. Na pierwsze auto do 10 tys. świetnie nadaje się Opel Corsa. To niewielki samochód miejski, który jest jednocześnie tani w eksploatacji. W kategorii niezniszczalne auta do 10 tysięcy króluje Volkswagen Passat z silnikiem diesla. W tym budżecie z pewnością znajdziesz także Skodę Fabia. Inne ciekawe samochody do 10 tys. to m.in.

Na co zwrócić uwagę kupując samochód do tysięcy?

Przeglądając samochody do 10 tysięcy, powinieneś zwrócić uwagę na kilka kwestii. Bardzo ważna jest bezawaryjność auta. Istotne mogą okazać się koszty części zamiennych. Wszystkie samochody do 10 tys. warto sprawdzić w ogólnodostępnych bazach. Kluczowa jest także ocena stanu technicznego. W tym zakresie możesz skorzystać z naszej pomocy. Zamów ekspertyzę rzeczoznawcy na stronie, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Specjalista obejrzy wskazane przez Ciebie auta do 10 tys. i przygotuje szczegółowy raport.

Ekonomiczne auta do 10 tysięcy

Ekonomiczne auta do 10 tys. wyróżniają się niskim spalaniem. To ważne kryterium podczas wyboru. Powinieneś myśleć nie tylko o cenie zakupu, ale także kosztach eksploatacji. Dobre auta do 10 tys. sprawdzają się w mieście oraz dłuższych trasach. U nas znajdziesz zarówno zgrabne kompakty, jak i komfortowe auta rodzinne.
Nie wiesz, jaki samochód do 10 tys. będzie dla Ciebie najlepszy? Przejrzyj ogłoszenia na Autoplac.pl. Skontaktuj się ze sprzedającym, umów na oględziny i sprawdź wybrane auto.

Pokaż więcej
OsoboweChips usuwania pojazdu
Cena: do 10000 złChips usuwania pojazdu

Auta do 10 tysięcy (4024)

Oferty wyróżnione

Ogłoszenia z tej sekcji są wyróżnione w ramach płatnej reklamy, opłaconej przez wystawców.
1 - 3 z 4024 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wg
Domyślne

Oferty

4 - 24 z 4024 znalezionych ogłoszeń
Wiadomość