Ford Fiesta
Cena: od 12000 zł
Rok produkcji od: 2013
Rok produkcji do: 2013
Woj. Śląskie
Ford Fiesta 2013 Śląskie cena od 12 tysięcy na sprzedaż (11)
Oferty
1 - 11 z 11 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Ford Fiesta Mk7 1.2 1,25 82KM 5 drzwi
19 500 zł
Ogłoszenie prywatne
Ford Fiesta Mk7 1.2 Klimatyzacja Super Stan Serwisowany
20 800 zł
Zobacz oferty:
Ford Fiesta Mk7 1.2 1.25 - 2013rok -Klimatyzacja - FV-23%
17 500 zł
14 227 zł netto
Ogłoszenie prywatne
Ford Fiesta Mk7 1.0
21 900 zł
Zobacz oferty:
Ford Fiesta Mk7 1.0 titanium
21 900 zł
Zobacz oferty:
Ford Fiesta Mk7 1.5 Sprzedam Fiord
16 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Ford Fiesta Mk7 1.6 Lift Automat Titanium Klimatronik Asyst park. podgrz fotele 127 ty
29 600 zł
Zobacz oferty:
Ford Fiesta Mk7 1.0
19 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Ford Fiesta Mk7 1.5
18 200 zł
Ogłoszenie prywatne
Ford Fiesta Mk7 1.2 zadbana * klima*
12 950 zł
Zobacz oferty:
Ford Fiesta Mk7 1.2 Klimatyzacja /Gwarancja /82 /2013r
21 900 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek