Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Dodaj ogłoszenie za 0zł
Moje poszukiwania
Ulubione
Ulubione
0
Zapisane filtry
Zapisane filtry
0
Inne
ikonka odtwórz w czerwonym kółku - Radio Yanosik
Radio Yanosik
Katalog
Katalog pojazdów
Blog
Blog
Partnerzy
Partnerzy
Kontakt
Kontakt
Zaloguj się
Zaloguj się
Zarejestruj się
Zarejestruj się

Chcesz kupić kompaktowe auto, które zapewnia komfort, bezpieczeństwo i dobre osiągi? Idealnym wyborem będzie Ford Focus. W naszej bazie znajdziesz dużo ogłoszeń tego modelu. Prezentujemy oferty dealerów, komisów i osób prywatnych. Interesuje Cię tylko nowy Ford Focus? Bez trudu znajdziesz ofertę auta z salonu. Opinie Forda Focusa są w większości bardzo pozytywne. Jeśli jednak masz obawy co do stanu technicznego wybranego auta, to pomożemy Ci go sprawdzić. Na stronie zamówisz raport rzeczoznawcy. Specjalista przygotuje szczegółową ekspertyzę. Na jej podstawie ocenisz, czy cena Forda Focusa jest adekwatna do jego stanu. Każde ogłoszenie w bazie zawiera opis, zdjęcia i dane kontaktowe sprzedającego. Zadzwoń do niego i zapytaj o interesujące Cię kwestie jak rzeczywiste spalanie Forda Focusa.

Nadwozia w modelu Ford Focus

Ford Focus hatchback zadebiutował w 1998 roku. Trzy lata później przeszedł lifting. W październiku 2002 roku na rynku pojawił się Ford Focus RS z optycznie poszerzonym nadwoziem oraz zmodyfikowanym układem hamulcowym. Jego produkcja trwała do listopada 2003 roku. W pierwszej wersji dostępny był także 2-drzwiowy Ford Focus cabrio. Druga generacja, czyli Ford Focus MK2, pojawiła się w 2004 roku. Pod koniec 2007 roku auto przeszło lifting. Zmianie uległ przód pojazdu oraz kokpit. Wyposażenie opcjonalne poszerzyło się o reflektory biksenonowe z funkcją doświetlania zakrętów. W tej generacji dostępny był także Ford Focus RS. Trzecia generacja, czyli Ford Focus MK3, pojawiła się w styczniu 2010 roku. Na uwagę zasługuje duże zróżnicowanie typów nadwozia tej wersji. Oprócz hatchbacka dostępny jest Ford Focus kombi oraz Ford Focus sedan. Od 2018 roku na rynku obecna jest czwarta generacja. Tradycyjnie wśród wersji wyposażenia oferowany jest także model Ford Focus Titanium.

Ford Focus - jakie silniki są dostępne?

Dużą popularnością wśród kierowców cieszy się Ford Focus diesel. W najnowszej wersji dostępne są aż 4 jednostki wysokoprężne. Oprócz tego nowy Ford Focus występuje z silnikami benzynowymi oraz w formie miękkiej hybrydy. Ford Focus MK3 był także oferowany w wersji elektrycznej o mocy 145 KM.
Chcesz być na bieżąco z nowymi ogłoszeniami? Korzystaj z aplikacji mobilnej. Auto Ford Focus to doskonały wybór do użytku prywatnego oraz dla firmy.
 

Pokaż więcej
OsoboweChips usuwania pojazdu
Ford FocusChips usuwania pojazdu

Samochody osobowe Ford Focus (1589)

Oferty wyróżnione

Ogłoszenia z tej sekcji są wyróżnione w ramach płatnej reklamy, opłaconej przez wystawców.
1 z 1589 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wg
Domyślne

Oferty

2 - 24 z 1589 znalezionych ogłoszeń
Wiadomość