Marka
Ford
Model
Transit Custom
Generacja
Lokalizacja
Osobowe
Ford Transit Custom
Cena: od 90000 zł
Cena: do 100000 zł
Ford Transit Custom cena od 90 tysięcy cena do 100 tysięcy na sprzedaż (14)
Oferty PRO
Ogłoszenia z tej sekcji są wyróżnione w ramach płatnej reklamy, opłaconej przez wystawców.
1 - 1 z 14 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Oferty
2 - 14 z 14 znalezionych ogłoszeń
Ford Transit Custom 2.0 Salon Polska F-vat netto 77154 PLN Gwarancja 9 miejsc
94 899 zł
77 154 zł netto
Zobacz oferty:
Ford Transit Custom 2.0 320 TDCi L2 Sport E6.2 3.2t
100 000 zł
Zobacz oferty:
Ford Transit Custom 2.0 2017 prod. / 2017 1rej. Polski Salon, Bezwypadkowy
92 427 zł
75 143 zł netto
Zobacz oferty:
Ford Transit Custom 2.0
96 999 zł
Zobacz oferty:
Ford Transit Custom 2.0 Salon Polska F-vat netto 74715 PLN Gwarancja 9 miejsc
91 899 zł
74 715 zł netto
Zobacz oferty:
Ford Transit Custom 2.0 TDCI 130 PS 2xKLIMA 9-OSOBOWY
95 571 zł
77 700 zł netto
Zobacz oferty:
Ford Transit Custom 2.0 FV23% | Salon PL | GWARANCJA
97 899 zł
79 593 zł netto
Zobacz oferty:
Ford Transit Custom 2.0
99 999 zł
Zobacz oferty:
Ford Transit Custom 2.0 Long, niski przebieg, salon Polska
95 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Ford Transit Custom 2.0 Salon Polska * Serwisowany * 1 Właściciel *
99 900 zł
81 219 zł netto
Ogłoszenie prywatne
Ford Transit Custom 2.0 2.0D / 5 OSÓB / NAVI / KAMERA / 30 TYS KM
99 000 zł
80 487 zł netto
Zobacz oferty:
Ford Transit Custom 2.0
98 398 zł
79 999 zł netto
Zobacz oferty:
Ford Transit Custom 2.0
94 400 zł
76 747 zł netto
Zobacz oferty: