Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem

Auta hybrydowe są coraz częstszym wyborem osób świadomych stale rosnących cen paliw oraz ograniczeń dla pojazdów spalinowych w przestrzeni miejskiej. Interesuje Cię nowa lub używana hybryda? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź modele dopasowane do Twoich potrzeb. Możesz określić wiele parametrów wymarzonego pojazdu oraz wskazać dokładną lokalizację. W odpowiedzi otrzymasz listę aut hybrydowych spełniających Twoje wymagania. Zapisz je na liście ulubionych lub od razu skontaktuj się ze sprzedającym. W bazie mamy zarówno nowe samochody hybrydowe od dealerów, jak i auta używane z komisów oraz od osób prywatnych.

Hybrydy – rodzaje aut hybrydowych

Auta hybrydowe są wyposażone w jednostkę spalinową współpracującą z jednym lub kilkoma silnikami elektrycznymi. Hybrydowe samochody dzielimy na 3 rodzaje:

  • Mild Hybrid (mHEV), czyli miękka hybryda. Silnik elektryczny pełni w nich funkcję rozrusznika i nie może samodzielnie napędzać auta. Ma zdolność odzyskiwania energii w trakcie hamowania i wykorzystania jej do zasilania urządzeń elektrycznych w pojeździe.
  • Full Hybrid (HEV), czyli pełna hybryda. Zadaniem silnika elektrycznego jest wspomaganie jednostki spalinowej podczas przyspieszania oraz napędzanie pojazdu na krótkich odcinkach i przy małej prędkości.
  • Plug-In Hybrid (PHEV), czyli hybryda plug-in. Samochody tego typu są wyposażone w dodatkowy akumulator wysokonapięciowy o dużej pojemności. Bateria ma możliwość ładowania z gniazdka. Hybryda plug-in może przejechać na silniku elektrycznym nawet kilkadziesiąt kilometrów.

Tanie auta hybrydowe czy pojazdy klasy premium? A może szukasz konkretnego modelu? W naszym serwisie znajdziesz interesujące hybrydy marki Ford, Hyundai, Citroen czy Peugeot. Jeśli celujesz w segment premium, to z pewnością zainteresują Cię propozycje Volvo, Mazdy czy Mercedesa.

Hybrydowe samochody – największe zalety hybryd

Hybrydowe auta są wybierane przez użytkowników ze względu na ekologię i oszczędność. Dlaczego warto postawić na hybrydy? Ich największe zalety to:

  • Doskonałe osiągi w przestrzeni miejskiej. Silnik hybrydowy odzyskuje energię w czasie hamowania i następnie wykorzystuje ją do dalszej jazdy. To wyraźnie ogranicza spalanie w momencie rozruchu.
  • Ograniczona emisja szkodliwych gazów do atmosfery. Auta hybrydy istotnie przyczyniają się do walki ze smogiem.
  • Duży zasięg pojazdu. Hybrydowe auta mogą pokonać na silniku elektrycznym nawet kilkadziesiąt kilometrów.
  • Niższy hałas w porównaniu do pojazdów spalinowych.
  • Możliwość poruszania się po strefach, które są niedostępne dla aut z silnikami spalinowymi.

Najlepsze auta hybrydowe

Interesują Cię samochody hybrydowe? Cena tych pojazdów nie będzie już przeszkodą. W naszej bazie znajdziesz ogłoszenia nowych i używanych hybryd. Prezentujemy auta hybrydowe od dealerów, komisów oraz osób prywatnych. Dzięki wyszukiwarce określisz interesujące Cię parametry. Korzystając z aplikacji mobilnej, będziesz mógł śledzić na bieżąco pojawiające się samochody.  Właśnie u nas znajdziesz zarówno najtańsze auta hybrydowe, jak i hybrydy klasy premium. Wybrałeś już dla siebie nowe auto? Wpisz dane do kalkulatora kredytowego i poznaj najkorzystniejszą formę finansowania. A może celujesz w używane, tanie auta hybrydowe? Skorzystaj z możliwości wykupienia raportu VIN Info oraz ekspertyzy rzeczoznawcy, aby sprawdzić pojazd przed zakupem.

A może planujesz zamienić swoją hybrydę na nowszy model? Dzięki aplikacji mobilnej w 5 prostych krokach przygotujesz i opublikujesz ogłoszenie. Zwiększ jego popularność przez zamówienie ekspertyzy rzeczoznawcy. Twoja oferta dotrze do tysięcy użytkowników naszego serwisu.

Przeglądaj najlepsze samochody hybrydowe dostępne na rynku. Porównuj konkretne modele i wybierz hybrydę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Pokaż więcej
OsoboweChips usuwania pojazdu
HybrydowyChips usuwania pojazdu

Samochody hybrydowe na sprzedaż (6092)

Oferty wyróżnione

Ogłoszenia z tej sekcji są wyróżnione w ramach płatnej reklamy, opłaconej przez wystawców.
1 - 3 z 6092 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wg
Domyślne

Oferty

4 - 24 z 6092 znalezionych ogłoszeń
Wiadomość