Hyundai i20 Pomorskie cena od 6 tysięcy na sprzedaż (36)
Oferty
1 - 12 z 36 znalezionych ogłoszeń
Hyundai i20 1.2 benzyna 86 KM. Bezwypadkowy, Niski Przebieg, Stan BDB.
17 900 zł
Zobacz oferty:
Hyundai i20 I 1.2
10 500 zł
Zobacz oferty:
Hyundai i20 I 1.2 Klimatyzacja/Isofix/Aux/Przebieg gwarantowany/Opony wielosezonowe
11 800 zł
Zobacz oferty:
Hyundai i20 I 1.2
16 900 zł
Zobacz oferty:
Hyundai i20 III 1.2 WD1942T#1.2 Pure Cz.cof Bluetooth KLIMA Salon PL VAT 23%
51 800 zł
42 113 zł netto
Zobacz oferty:
Hyundai i20 III 1.2 WD1042T#1.2 Pure Cz.cof Bluetooth KLIMA Salon PL VAT 23%
52 850 zł
42 967 zł netto
Zobacz oferty:
Hyundai i20 1.2
23 499 zł
Zobacz oferty:
Hyundai i20 II 1.4
30 699 zł
Zobacz oferty:
Hyundai i20 III 1.2 WD0405T#1.2 Pure Cz.cof Bluetooth KLIMA Salon PL VAT 23%
52 800 zł
42 926 zł netto
Zobacz oferty:
Hyundai i20 III 1.2
57 999 zł
Zobacz oferty:
Hyundai i20 1.2
20 999 zł
Zobacz oferty:
Hyundai i20 I (2008 - 2014) 1.2
6 990 zł
Zobacz oferty: