Opel Insignia
Cena: od 25000 zł
Woj. Pomorskie
Opel Insignia Pomorskie cena od 25 tysięcy na sprzedaż (86)
Oferty
1 - 14 z 86 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Opel Insignia 2.0
44 800 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia A 2.0 CDTI 194KM Ksenon LED Navi ACC Kamera COSMO ! ! !
27 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia A 2.0
49 500 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia A 1.8 Benzyna 140 KM, Nawigacja, Bluetooth, Klimatyzacja, Isofix, USB
25 800 zł
20 975 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 1.6
52 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia 1.6 Moc 170, nawigacja, czujniki przód i tył, bluetooth, światła dzienne
25 800 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 2.0
50 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B (2017 - 2023) 2.0 2.0d Exclusive Automat LUX LED 174km Serwis Super Stan
58 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia A 2.0
27 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 2.0 GD4E117#2.0 CDTI Elegance Podgrz.f I kier szyba Salon PL VAT 23%
64 600 zł
52 520 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 2.0
63 999 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 1.6
36 999 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 2.0
51 999 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 2.0
63 999 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek