Marka
Peugeot
Model
2008
Generacja
Woj. Śląskie
Osobowe
Peugeot 2008
Cena: od 65000 zł
Rok produkcji od: 2022
Rok produkcji do: 2022
Woj. Śląskie
Peugeot 2008 2022 Śląskie cena od 65 tysięcy na sprzedaż (8)
Oferty
1 - 8 z 8 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Peugeot 2008 II 1.2 130KM Wersja GT Full LED Navi Kamera Czarna podsufitka
69 800 zł
56 747 zł netto
Zobacz oferty:
Peugeot 2008 II 1.2 Allure / Automat/Manetki / Kamera 360 / Salon Pl / FV 23%
69 900 zł
56 829 zł netto
Zobacz oferty:
Peugeot 2008 II 1.2
75 000 zł
Zobacz oferty:
Peugeot 2008 II 1.2 Super stan, niski przebieg, automat, ASO
70 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Peugeot 2008 II 1.2 Kamery360*Czyt.Znaków*ReflektoryLedowe*Nawigacja*Android / Apple Auto
66 900 zł
Zobacz oferty:
Peugeot 2008 II 1.5 Rezerwacja
71 900 zł
Zobacz oferty:
Peugeot 2008 II 1.2 PureTech Active S&S EAT8
75 000 zł
60 975 zł netto
Zobacz oferty:
Peugeot 2008 II 1.2
75 000 zł
60 975 zł netto
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek