Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Logo Autoplac

Zostań naszym partnerem i zarabiaj z nami

Autoplac.pl to portal twórców Yanosika – najlepszej aplikacji dla kierowców w Polsce. Umożliwia on dotarcie do milionów kierowców w jednym czasie z ofertą sprzedawanych samochodów i stanowi doskonałą reklamę wśród kierowców dla kierowców.

Dlaczego warto być naszym partnerem?
Zarabiaj na...

01

Finansowanie

Wielu kierowców finansuje zakup swojego nowego pojazdu w różnych miejscach. Często nawet nie masz o tym pojęcia. Dziś dzięki programowi partnerskiemu Autoplac.pl masz możliwość zysku również w takiej sytuacji.

W momencie, kiedy zostanie wzięte finansowanie na samochód z Twojego ogłoszenia - Ty otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie!

02

Raport eksperta

Klienci w różny sposób sprawdzają stan techniczny samochodu. Jeżeli w Twoim punkcie sprzedażowym pojawi się ekspert z Autoplac.pl to bądź pewien, że niezależnie od decyzji klienta - program partnerski przypisze przychód do Twojej firmy!

Jeżeli będziesz chciał sprawdzić stan techniczny pojazdu, którym Ty jesteś zainteresowany, program partnerski Autoplac.pl zapewni Ci dedykowaną zniżkę.

03

Ubezpieczenie

Każdy kierowca ma obowiązek ubezpieczenia swojego pojazdu.

Gdy klient zakupi ubezpieczenie na Autoplac.pl na wystawionym przez Ciebie pojeździe, nasz program partnerski przydzieli Ci należny Tobie przychód.

04

Historia VIN

Dzisiaj każdy sprawdza przeszłość pojazdu. Nikt Ci za to nie zapłaci... poza nami!

Każdy kto wykupi raport historii samochodu z Twojego ogłoszenia, będzie również źródłem Twojego przychodu.

Yanosik logo

Twoja lokalizacja na mapach Yanosik

Dodatkowo ogłoszenia dostępne będą bezpośrednio z widoku nawigacji aby jeszcze szybciej trafić na Twój Autoplac!

Dzięki spersonalizowanym punktom POI na mapach, Kupujący może bez przeszkód przeglądać oferty dostępnych u Ciebie pojazdów.

Chcę zarabiać z Autoplacem
Regulamin programu partnerskiegoZapoznaj się

WSPIERAMY BUDOWANIE TWOJEJ SPOŁECZNOŚCI KLIENTÓW

Dedykowana aplikacja dla Twojego biznesu

Dostępna zarówno na Androidzie jak i iOS.

Dzięki niej Twoi klienci będą mieli bezpośredni dostęp do wystawionych wyłącznie przez Ciebie ogłoszeń. Każdy taki potencjalny kupiec będzie też automatycznie powiadamiany o nowo wystawionych tylko u Ciebie pojazdach.

Aplikacja będzie ponadto obrandowana Twoim logotypem!