Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
15.10.2020

7 powodów, dla których powinieneś odwiedzić Autoplac.pl

Przymierzasz się do kupna używanego samochodu, ale nie wiesz gdzie go szukać? A może wręcz przeciwnie - chcesz sprzedać swoje auto, ale nie masz pojęcia na jakim portalu wystawić ogłoszenie? Niezależnie od tego czy jesteś kupującym, czy też sprzedającym powinieneś wybrać Autoplac.pl. Poniżej prezentujemy 7 argumentów, które przekonają Cię do odwiedzenia właśnie naszego portalu z ofertami.

1. Darmowe ogłoszenia

Jeśli jesteś sprzedającym, na pewno ucieszy Cię fakt, że swoje ogłoszenie wystawisz na naszym portalu całkowicie za darmo. Jeśli natomiast szukasz nowego auta, to informacja ta jest dla Ciebie również bardzo istotna. Możliwość opublikowania darmowej oferty oznacza bowiem, że na Autoplac.pl ogłoszeń nieustannie przybywa. Masz więc w czym wybierać!

2. Wiarygodne oferty

Na Autoplac.pl znajdziesz oferty sprzedaży pojazdów z historią CEPiK. Oznacza to, że możesz bez wychodzenia z domu sprawdzić wiarygodność auta, które znalazło się w kręgu Twoich zainteresowań. Masz możliwość zweryfikowania informacji dotyczących m.in. właściciela pojazdu, okresowych badań technicznych czy polisy OC. 

3. Możliwość negocjacji ceny

Na portalu Autoplac.pl dostępna jest opcja negocjacji cen. Kupujący za pośrednictwem prostego formularza mogą w szybki sposób skontaktować się ze sprzedającym i przedstawić mu swoją propozycję cenową. Aby komunikacja nie trwała zbyt długo, osoba wystawiająca ofertę otrzymuje powiadomienie SMS o próbie nawiązania kontaktu. Dzięki temu wszystko przebiega sprawnie i bezproblemowo. 

4. Opcja dodatkowych zdjęć

Autoplac.pl oferuje również opcję poproszenia sprzedającego o więcej zdjęć auta. Dzięki temu można dokładnie przyjrzeć się samochodowi. Nie trzeba już jechać na drugi koniec Polski, aby przekonać się, że sprzedający przedstawił na fotografiach tylko tę dobrze wyglądającą część pojazdu. Jest to więc świetny sposób na oszczędność czasu i pieniędzy!

5. Ogłoszenia z różnych źródeł

Na Autoplac.pl swoje ogłoszenia prezentować mogą zarówno komisy, jak i osoby prywatne. Dzięki temu kupujący mają nie tylko szeroki wybór aut. Zyskują także możliwość kupna auta z tego źródła, które odpowiada im najbardziej.

6. Integracja z aplikacją Yanosik

Portal Autoplac.pl jest zintegrowany z aplikacją Yanosik. Jeśli więc masz ją zainstalowaną na swoim telefonie, to bez problemu możesz za jej pomocą zarówno przeglądać, jak i dodawać oferty. Ponadto, z aplikacji korzysta miesięcznie ponad 2 mln osób. Jest więc szansa, że spora część z nich zobaczy Twoje ogłoszenie, co zdecydowanie zwiększy możliwość sprzedania pojazdu.

7. Trzy wersje językowe

Autoplac.pl ma trzy wersje językowe: polską, ukraińską i rosyjską. Dla sprzedających oznacza to, że mogą dotrzeć ze swoją ofertą do zdecydowanie szerszego grona odbiorców. Kupującym natomiast daje to możliwość wyszukiwania swojego wymarzonego auta pośród większej liczby ogłoszeń.  

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia