Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
20.09.2022

Autoplac na IV edycji zlotu klasyków na dachu Supersamu w Katowicach!

Niesamowita miejscówka, piękne samochody i świetna atmosfera – nie mogło nas tam zabraknąć! A jeśli Wam nie udało się dotrzeć, to nic straconego, zapraszamy na krótką relację i na wirtualne targi! 

Na IV edycji zlotu klasyków w Katowicach było naprawdę wyjątkowo. Przede wszystkim – nietypowa lokalizacja na dachu Supersamu była już ogromną atrakcją, a i nie zabrakło świetnych samochodów i motocykli. Nasze oko skradł Datsun z 1972 roku utrzymany w szarej kolorystyce, nie mogliśmy przejść obojętnie obok Forda Probe z 1985 roku i Porsche 928 z 2000 roku. 

Wrażenie zrobiły na nas zachowane w doskonałej formie Wartburg 1.3 z 1969 roku, FSO Warszawa z 1968 roku i FSO Polonez z 1992 roku i Renault 4CV z 1955 roku – wspaniałe maszyny z pięknych czasów! 

Mieliśmy okazję podziwiać również Volkswageny – Beetla z 1992 roku, Golfa z 1986 roku o 1984 roku oraz Jetta z 1983 roku. 

Prawdziwą błękitną perłą był również Lincoln Continental Mark z 1975 roku! Zrobił niemałe wrażenie na wszystkich uczestnikach zlotu! 

Jesteście ciekawi, jakie fury jeszcze pojawiły się na IV zlocie klasyków na dachu Supersamu w Katowicach? Zajrzyjcie na nasze wirtualne targi.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia
Rośnie popyt na droższe auta używane
28.06.2022

Rośnie popyt na droższe auta używane

Popyt na używane samochody wciąż jest wysoki. Sytuacji nie poprawia wojna w Ukrainie, która również odcisnęła ślad na rynku wtórnym pojazdów w Polsce. Samochodów szukają również Polacy, którzy nie chcą czekać ponad rok na nowe auto z salonu producenta. Ograniczona dostępność tańszych modeli spowodowała, że wybierają droższe.
Najlepiej sprzedające się samochody w Europie. Czy w Polsce są równie popularne? Eksperci z Yanosik Autoplac to sprawdzili
19.07.2022

Najlepiej sprzedające się samochody w Europie. Czy w Polsce są równie popularne? Eksperci z Yanosik Autoplac to sprawdzili

Europejczycy mają swoje upodobania w kwestii samochodów, którymi chcą jeździć na co dzień. Czy są one zbliżone do wymogów polskich kierowców? Okazuje się, że nie do końca! Sprawdziliśmy, jakie samochody najchętniej wybierali Europejczycy w 2021 roku oraz które marki i modele pojazdów osobowych interesowały najbardziej Polaków. Uwierzcie nam, że różnice są całkiem spore. Sprawdźcie sami!
Skąd wziąć pieniądze na nowy samochód?
05.04.2022

Skąd wziąć pieniądze na nowy samochód?

Zakup samochodu to nie lada wydatek. Dodatkowo do ceny pojazdu należy doliczyć szereg innych opłat związanych z tym zakupem. Do nich zaliczają się między innymi OC, przegląd, potencjalne naprawy w przypadku używanych aut oraz koszty przerejestrowania, zarejestrowania i zakup nowych płynów eksploatacyjnych i filtrów samochodowych. Z całości wychodzi niezła kwota, na którą nie zawsze możemy sobie pozwolić lub brakuje nam funduszy. Skąd wziąć pieniądze na nowy samochód?