Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
Ikonka wiadomości - Zacznij rozmowę z ekspertem
Dodaj ogłoszenie za 0zł
Moje poszukiwania
Ulubione
Ulubione
0
Zapisane filtry
Zapisane filtry
0
Inne
ikonka odtwórz w czerwonym kółku - Radio Yanosik
Radio Yanosik
Katalog
Katalog pojazdów
Blog
Blog
Partnerzy
Partnerzy
Kontakt
Kontakt
Zaloguj się
Zaloguj się
Zarejestruj się
Zarejestruj się
09.10.2020

Negocjacje cen już dostępne na Autoplac.pl

Znalazłeś dla siebie idealny samochód, ale jego cena wydaje Ci się zbyt wygórowana? A może natrafiłeś na dwie bardzo podobne oferty i zdecydujesz się na tę, która po prostu będzie tańsza? Jeśli tak, mamy dla Ciebie super opcję! Na naszym portalu Autoplac.pl uruchomiliśmy nową funkcję - negocjacje. Dzięki niej kupno auta będzie o wiele prostsze. Przekonaj się sam! 

Na portalu Autoplac.pl dostępnych jest już ponad 23 tys. ogłoszeń, a ich liczba nieustannie rośnie. Kierowcy poszukujący dla siebie nowego auta mają więc z czego wybierać. Aby ułatwić im proces decyzyjny, dodaliśmy nową funkcję, którą są negocjacje.

- Dla kupujących przygotowaliśmy specjalny formularz, za pomocą którego mogą wysłać wiadomość ze swoją propozycją ceny dla konkretnego pojazdu. Opcja ta dostępna jest obecnie na stronie www, jednak już w najbliższych dniach pojawi się również w aplikacji - opowiada Julia Rachwalska z firmy Yanosik

Aby kupujący nie musieli zbyt długo czekać na odpowiedź, sprzedający otrzymują e-mail o próbie nawiązania kontaktu. 

- Bardzo zależy nam na tym, aby negocjacje przebiegały sprawnie. Dlatego wdrożyliśmy również powiadomienia SMS, które przyspieszą cały proces - dodaje Rachwalska

Negocjacje nie są jednak jedyną opcją, która może ułatwić i przyspieszyć proces dokonania zakupu auta. Na portalu Autoplac.pl widnieje również opcja “Poproś o więcej zdjęć”. Po jej kliknięciu wystarczy pozostawić swoje dane kontaktowe, a sprzedający zostanie automatycznie poinformowany o prośbie dodanej przez potencjalnego kupującego.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia
Udostępnij:
Dane kontaktowe biura prasowegostrzałka w dół - Rozwiń

Dziękujemy za odwiedzenie bloga Autoplac.pl, gdzie znajdziecie Państwo najnowsze informacje dotyczące motoryzacji, w tym informacje prasowe, zdjęcia, czy relacje wideo, a także historie o naszych pracownikach i naszej organizacji.

Mają Państwo pytania lub chcą nawiązać współpracę? Zapraszamy do kontaktu:

Przedstawicieli mediów prosimy o kontakt z [email protected]

Jeśli jesteś naszym klientem, prosimy o odwiedzenie strony www.yanosik.pl/kontakt