Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
09.10.2020

Negocjacje cen już dostępne na Autoplac.pl

Znalazłeś dla siebie idealny samochód, ale jego cena wydaje Ci się zbyt wygórowana? A może natrafiłeś na dwie bardzo podobne oferty i zdecydujesz się na tę, która po prostu będzie tańsza? Jeśli tak, mamy dla Ciebie super opcję! Na naszym portalu Autoplac.pl uruchomiliśmy nową funkcję - negocjacje. Dzięki niej kupno auta będzie o wiele prostsze. Przekonaj się sam! 

Na portalu Autoplac.pl dostępnych jest już ponad 23 tys. ogłoszeń, a ich liczba nieustannie rośnie. Kierowcy poszukujący dla siebie nowego auta mają więc z czego wybierać. Aby ułatwić im proces decyzyjny, dodaliśmy nową funkcję, którą są negocjacje.

- Dla kupujących przygotowaliśmy specjalny formularz, za pomocą którego mogą wysłać wiadomość ze swoją propozycją ceny dla konkretnego pojazdu. Opcja ta dostępna jest obecnie na stronie www, jednak już w najbliższych dniach pojawi się również w aplikacji - opowiada Julia Rachwalska z firmy Yanosik

Aby kupujący nie musieli zbyt długo czekać na odpowiedź, sprzedający otrzymują e-mail o próbie nawiązania kontaktu. 

- Bardzo zależy nam na tym, aby negocjacje przebiegały sprawnie. Dlatego wdrożyliśmy również powiadomienia SMS, które przyspieszą cały proces - dodaje Rachwalska

Negocjacje nie są jednak jedyną opcją, która może ułatwić i przyspieszyć proces dokonania zakupu auta. Na portalu Autoplac.pl widnieje również opcja “Poproś o więcej zdjęć”. Po jej kliknięciu wystarczy pozostawić swoje dane kontaktowe, a sprzedający zostanie automatycznie poinformowany o prośbie dodanej przez potencjalnego kupującego.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia
Coraz mniej nowych aut? W maju kolejne spadki nowych rejestracji!
09.06.2022

Coraz mniej nowych aut? W maju kolejne spadki nowych rejestracji!

Rynek motoryzacyjny wciąż odczuwa skutki pandemii COVID-19. Dodatkowo powrót do lepszej formy komplikuje sytuacja w Ukrainie. Popyt na auta wciąż rośnie, a tych niestety wciąż brakuje. Efekty są widoczne w liczbach – z miesiąca na miesiąc jest mniej nowych rejestracji samochodów w Polsce. Jak wyglądało ostatnie 20 dni maja w tym roku? Sprawdźcie!
Nowa usługa rzeczoznawcy Autoplac pomoże Ci szybciej sprzedać auto i sprawdzić je przed zakupem
03.09.2021

Nowa usługa rzeczoznawcy Autoplac pomoże Ci szybciej sprzedać auto i sprawdzić je przed zakupem

Zakup samochodu to bardzo szczegółowy proces, w którym należy zadbać o wiele detali. Jednym z nich są dokładne oględziny auta, próbna jazda oraz weryfikacja jego dokumentacji. Nie każdy czuje się na siłach, by móc przejść przez całe to zadanie samodzielnie, a nierzadko nie ma czasu na wszystkie procedury. Teraz możesz to zlecić rzeczoznawcy od Autoplac, który wesprze Cię w zakupie auta! To nie wszystko – chcąc wzmocnić swoją ofertę wśród konkurencji, możesz zlecić rzeczoznawcy pracę, a Twój samochód sprzeda się w krótszym czasie! O co chodzi? Sprawdźcie.
Baterie elektryków są ich najsłabszym punktem?
17.03.2022

Baterie elektryków są ich najsłabszym punktem?

Polacy wciąż obawiają się zakupu samochodów elektrycznych. Nie przekonuje ich fakt ich rosnącej popularności. Barierami, które ich przed tym wstrzymują, są koszty związane z ich zakupem, a także ładowanie i pojemność baterii. Czy faktycznie baterie elektryków to ich słaby punkt? A może to mit i nie powinniśmy się obawiać aut elektrycznych?