Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
09.10.2020

Negocjacje cen już dostępne na Autoplac.pl

Znalazłeś dla siebie idealny samochód, ale jego cena wydaje Ci się zbyt wygórowana? A może natrafiłeś na dwie bardzo podobne oferty i zdecydujesz się na tę, która po prostu będzie tańsza? Jeśli tak, mamy dla Ciebie super opcję! Na naszym portalu Autoplac.pl uruchomiliśmy nową funkcję - negocjacje. Dzięki niej kupno auta będzie o wiele prostsze. Przekonaj się sam! 

Na portalu Autoplac.pl dostępnych jest już ponad 23 tys. ogłoszeń, a ich liczba nieustannie rośnie. Kierowcy poszukujący dla siebie nowego auta mają więc z czego wybierać. Aby ułatwić im proces decyzyjny, dodaliśmy nową funkcję, którą są negocjacje.

- Dla kupujących przygotowaliśmy specjalny formularz, za pomocą którego mogą wysłać wiadomość ze swoją propozycją ceny dla konkretnego pojazdu. Opcja ta dostępna jest obecnie na stronie www, jednak już w najbliższych dniach pojawi się również w aplikacji - opowiada Julia Rachwalska z firmy Yanosik

Aby kupujący nie musieli zbyt długo czekać na odpowiedź, sprzedający otrzymują e-mail o próbie nawiązania kontaktu. 

- Bardzo zależy nam na tym, aby negocjacje przebiegały sprawnie. Dlatego wdrożyliśmy również powiadomienia SMS, które przyspieszą cały proces - dodaje Rachwalska

Negocjacje nie są jednak jedyną opcją, która może ułatwić i przyspieszyć proces dokonania zakupu auta. Na portalu Autoplac.pl widnieje również opcja “Poproś o więcej zdjęć”. Po jej kliknięciu wystarczy pozostawić swoje dane kontaktowe, a sprzedający zostanie automatycznie poinformowany o prośbie dodanej przez potencjalnego kupującego.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendy