Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
01.08.2022

Zjazd Gwiazd! Autoplac na zlocie Mercedes-Benz

W ostatnią sobotę lipca odbył się Zjazd Gwiazd w Sułoszowej. Odwiedziliśmy spotkanie miłośników marki Mercedes-Benz i mamy dla Was relację z wydarzenia! Sprawdźcie, jak było! 

Za nami kolejne spotkanie amatorów marki Mercedes-Benz – „Zjazd Gwiazd”. W sobotę 30 lipca fani niemieckiego brandu spotkali się w Sułoszowej pod Maczugą Herkulesa, aby wspólnie rozpocząć imprezę miłośników mesi, mietków, misiaczków, mieczysławów, meroli i mecenasów. 

Wśród atrakcji zaplanowano zawody mechaników, które pojawiły się po raz pierwszy na tej imprezie – uczestnicy mogli sprawdzić swoje siły m.in. w rozkręcaniu silnika V6 z Mercedesa. Poza tym, wśród atrakcji były również liczne konkursy, a nawet losowanie motoryzacyjnych nagród dla gości. 

Dla nas najlepszym punktem były oczywiście wspaniałe auta! Nie zabrakło takich maszyn, jak Mercedes G500, który wciąż podbija serca fanów offroadu swoim charakternym silnikiem i ekskluzywnym wyglądem, klasycznych skrzydlaków (Mercedes-Benz W110), przyjemnych W124, które cieszyły się ogromną popularnością wśród amerykańskich kierowców oraz sportowych Mietków klasy A, obok których nie szło przejść obojętnie. 

Jeśli ciekawi Was, jakie auta pojawiły się na tegorocznym Zjeździe Gwiazd w Sułoszowej, to zajrzyjcie tutaj.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia