Potrzebujesz rady ?Kliknij tutaj i zacznij rozmowe z naszym ekspertem
12.06.2022

Autoplac na targach motoryzacyjnych w Częstochowie

To już XIV edycja Targów Motoryzacyjnych w Częstochowie! W tym roku mieliśmy okazję wziąć udział w tym wydarzeniu i zobaczyć, jakie auta pojawiają się na tej imprezie. 

Targi Motoryzacyjne w Częstochowie to impreza, która odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy oraz dziennika informacyjnego Życie Częstochowy i Powiatu. W tym roku miała miejsce w dniach 4-5 czerwca. W tym roku mogliśmy zobaczyć nie tylko samochody, ale również motocykle. 

Można było obserwować różne popularne marki jak np. Toyota, BMW, Hyundai, Ford, Renault czy Skoda. Ciekawostką niech będzie fakt, że na Targach znajdowało się również VOLVO straży pożarnej czy kamper. Z pewnością jednak jednym z największych zainteresowań cieszył się Ford Mustang. 

Jeśli jesteście ciekawi, jakie konkretnie znajdowały się tam samochody, co można podziwiać na takiej imprezie jak Targi Motoryzacyjne w Częstochowie, to zapraszamy Was na Autoplac.pl. Zajrzyjcie TUTAJ, czekają Was wirtualne targi - zobaczycie auta z imprezy na naszym portalu.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyFormy finansowaniaNauka i technologiaUbezpieczenia