Fiat Ducato
Cena: od 90000 zł
Rok produkcji od: 2022
Rok produkcji do: 2022
Fiat Ducato 2022 cena od 90 tysięcy na sprzedaż (14)
Oferty
1 - 14 z 14 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Fiat Ducato III Kontener 4.20m Winda Dhollandia 750kg Klima 160KM 2022r *1
89 900 zł
110 577 zł brutto
Zobacz oferty:
Fiat Ducato III Kontener 4.20m Winda Dhollandia 750kg Klima 140KM Irej:01.
98 900 zł
121 647 zł brutto
Zobacz oferty:
Fiat Ducato automat FV 23%
81 252 zł
99 940 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Fiat Ducato III
98 277 zł
Zobacz oferty:
Fiat Ducato III
109 900 zł
135 177 zł brutto
Zobacz oferty:
Fiat Ducato III
119 900 zł
147 477 zł brutto
Zobacz oferty:
Fiat Ducato III LPG! VAT-1! Bardzo ładny stan! Zadbane!
79 900 zł
98 277 zł brutto
Zobacz oferty:
Fiat Ducato III Niski przebieg! Możliwość LPG!
77 900 zł
95 817 zł brutto
Zobacz oferty:
Fiat Ducato III GWARANCJA i SERWIS W CENIE 47kWh L3H2 CarPlay Android Kamera Od Ręki!
118 500 zł
145 755 zł brutto
Zobacz oferty:
Fiat Ducato III 10 ep fabrycznie nowy silnik 2letnia gwarancja leasing
99 900 zł
Zobacz oferty:
Fiat Ducato III
84 900 zł
104 427 zł brutto
Zobacz oferty:
Fiat Ducato autolaweta pomoc drogowa auto pomoc
99 900 zł
122 877 zł brutto
Zobacz oferty:
Fiat Ducato III
109 900 zł
135 177 zł brutto
Zobacz oferty:
Fiat Ducato III Autosklep Piwa Napoi Gastronomiczna food truck foodtruck sklep bar2012
98 000 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek