Ford Transit Connect
Cena: od 55000 zł
Cena: do 60000 zł
Rok produkcji od: 2022
Rok produkcji do: 2022
Ford Transit Connect 2022 cena od 55 tysięcy cena do 60 tysięcy na sprzedaż (7)
Oferty PRO
Ogłoszenia z tej sekcji są wyróżnione w ramach płatnej reklamy, opłaconej przez wystawców.
1 - 1 z 7 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Oferty
2 - 7 z 7 znalezionych ogłoszeń
Ford Transit Connect II 230 L2 Trend 2022r. DW6UN50 Magnice
45 800 zł
56 334 zł brutto
Zobacz oferty:
Ford Transit Connect II
48 780 zł
59 999 zł brutto
Zobacz oferty:
Ford Transit Connect Sprzedam 1,5 D Fv 23%
45 000 zł
55 350 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Ford Transit Connect Full opcja wersja long automat bezwypadkowy stan idealny
45 999 zł
56 578 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Ford Transit Connect Connect-3 osobowy,niski przebieg, opony zimowe, bardzo za
56 400 zł
Ogłoszenie prywatne
Ford Transit Connect II salon PL / FV VAT 23% / hak / 100% bezwypadkowy / roczna gwarancja /
45 000 zł
55 350 zł brutto
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek