Marka
Iveco
Model
35 Daily
Generacja
Lokalizacja
Dostawcze
Iveco 35 Daily
Cena: od 35000 zł
Rok produkcji od: 2014
Rok produkcji do: 2014
Iveco 35 Daily 2014 cena od 35 tysięcy na sprzedaż (11)
Oferty
1 - 11 z 11 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Iveco 35 Daily 35c15 Bliźniak Burto-Firana lub Inna zabudowa Znakomity St
57 700 zł
70 971 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Iveco 35 Daily
41 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Iveco 35 Daily MAXI 2.3 150KM doinwestowany
29 999 zł
36 898 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Iveco 35 Daily 2.3 145KM bezwypadek NISKI PRZEBIEG winda FV 23% KONTENER
36 422 zł
44 800 zł brutto
Zobacz oferty:
Iveco 35 Daily C15 * Rama do zabudowy * Rozstaw osi: 4.1m * Koła bliźniacze *
49 900 zł
61 377 zł brutto
Zobacz oferty:
Iveco 35 Daily 35S13 2.3HPI 130 DOKA 2014_126KM
39 900 zł
49 077 zł brutto
Zobacz oferty:
Iveco 35 Daily 35C15 blaszak 3.0-150KM blizniak L3H3 długi Hak 2x Drzwi przesówne
42 900 zł
Zobacz oferty:
Iveco 35 Daily
71 000 zł
Zobacz oferty:
Iveco 35 Daily Wywrotka 7-Osobowa Fajny Stan!!!
44 900 zł
Zobacz oferty:
Iveco 35 Daily 7 Osobowa ! Bez Korozji !
111 382 zł
137 000 zł brutto
Zobacz oferty:
Iveco 35 Daily 35S13 * CHŁODNIA / IZOTERMA * STAN BDB
51 900 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek