Volkswagen Caddy
Rok produkcji od: 2009
Rok produkcji do: 2009
Volkswagen Caddy 2009 na sprzedaż (6)
Oferty
1 - 6 z 6 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Volkswagen Caddy Sprzedam vw izoterma bez agregatu
12 500 zł
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Caddy
12 500 zł
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Caddy 2009 – sprzedaż syndyk, uszkodzony, okazja, licytacja
2 200 zł
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Caddy III VW serwisowany, 100% sprawny
11 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Caddy VW 2,O MPI LPG Przebieg 140 tyś km F VAT 23%
20 324 zł
24 999 zł brutto
Zobacz oferty:
Volkswagen Caddy III 1.9 Diesel 105KM MAXI Salon Polska
24 900 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek