Volkswagen Caddy
Rok produkcji od: 2012
Rok produkcji do: 2012
Woj. Mazowieckie
Volkswagen Caddy 2012 Mazowieckie na sprzedaż (7)
Oferty
1 - 7 z 7 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Volkswagen Caddy III MAXI 2.0 109KM MPI /2012 r / 46 ty km przebiegu Nowy GAZ/LPG
43 500 zł
Zobacz oferty:
Volkswagen Caddy III MAXI DŁUGI 2.0 109KM MPI EcoFuel /2012 r Nowa GAZ/ LPG
29 900 zł
Zobacz oferty:
Volkswagen Caddy VW Maxi Long 2.0 TDI 140KM Stan BDB+
34 999 zł
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Caddy Maxi Long 4 Motion 4x4
31 500 zł
Zobacz oferty:
Volkswagen Caddy VW.CADDY 2,0TDI 140KM 23%VAT
29 999 zł
36 898 zł brutto
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Caddy 1.6 Tdi
19 000 zł
Zobacz oferty:
Volkswagen Caddy III Automat
30 800 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek