Marka
Volkswagen
Model
Generacja
Woj. Lubuskie
Dostawcze
Volkswagen
Cena: od 25000 zł
Woj. Lubuskie
Volkswagen Lubuskie cena od 25 tysięcy na sprzedaż (12)
Oferty
1 - 12 z 12 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Volkswagen LT 55 auto laweta
26 700 zł
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Crafter 2017
47 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Transporter Kamper / Webasto / Klima / Elektryka
41 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Transporter Long
60 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Transporter Volskwagen
38 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Crafter VW 2.0TDI 140km 5-Osoboty
44 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Crafter automat, 2x drzwi przesuwne, bliźniacze tylne koła
82 900 zł
101 967 zł brutto
Zobacz oferty:
Volkswagen Caddy MAX 1.6 TDI 102 KM | 2014 | Klimatyzacja | VAT 23%
21 934 zł
26 980 zł brutto
Zobacz oferty:
Volkswagen Transporter T6.1 2.0 tdi 150ps Regał super stan
115 900 zł
Zobacz oferty:
Volkswagen TRANSPORTER
31 500 zł
Ogłoszenie prywatne
Volkswagen Crafter 2,0 Diesel 136KM salon polsa
35 609 zł
43 800 zł brutto
Zobacz oferty:
Volkswagen Caddy
29 900 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek