Marka
Model
Generacja
Lokalizacja
Osobowe
Cena: od 90000 zł
Rok produkcji od: 2022
Rok produkcji do: 2022
2022 cena od 90 tysięcy na sprzedaż (4956)
Oferty
1 - 24 z 4956 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Audi A4 B9 2.0 Avant 40 TDI quattro S-tronic S-line ASO faktura VAT23%
114 000 zł
92 682 zł netto
Zobacz oferty:
BMW Seria 3 G20/G21 2.0 FV23% M-Sport 320i X-drive Salon Polska
127 900 zł
103 983 zł netto
Zobacz oferty:
BMW Seria 5 G30/G31 2.0 520D stan idealny salon Polska
139 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Mercedes-Benz GLC 2.0 258 km
119 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Audi A4 B9 1.8 2,0 163KM, Automat, Matrix, Mild Hybrid, 107.000km, Idealny Stan, ASO
99 900 zł
Zobacz oferty:
Volvo Xc 90 II 2.0 Plug-In 455KM Inscription AWD
218 000 zł
177 235 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz GLE W167 2.0 300d 272KM AMG /Ambiente /HAK /Led *SalonPL*ASO*FV23%+SuperLEASING
234 900 zł
190 975 zł netto
Zobacz oferty:
Volvo Xc 40 2.0 B5 Ultimate Dark Mild hybrid
110 800 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW Seria 3 G20/G21 2.0 330e Xdrive G21 LCI 292 KM
135 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Lamborghini Urus 4.0
1 749 900 zł
1 422 682 zł netto
Zobacz oferty:
Ram 1500 5.7 V8 400KM !! 2022 !! Pneumatyczne zawieszenie !! Laramie !!
155 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa C W206 2.0 220d 4Matic All-Terrain
220 000 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz GLS 3.0 Mercedes 400 d AMG MY2022 Polski Salon Max opcja
490 000 zł
Zobacz oferty:
Audi Q3 II 2.0
107 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Skoda Kodiaq I 1.5 Polski Salon, 1-właścciel, Bezwypadkowy, FV-23%, Sport Line, Panorama
104 900 zł
85 284 zł netto
Zobacz oferty:
Lexus RX 2.0
164 900 zł
134 065 zł netto
Zobacz oferty:
Toyota Hilux 2.4
119 900 zł
97 479 zł netto
Zobacz oferty:
Genesis G90 3.5
290 000 zł
235 772 zł netto
Zobacz oferty:
Volvo Xc 60 II 2.0
179 900 zł
146 260 zł netto
Zobacz oferty:
Ford Explorer 3.0 EcoBoost PHEV 4WD ST-Line
224 900 zł
Zobacz oferty:
Kia Proceed 1.6 GT 204 KM Panorama ACC Indukcja Cyfrowe Zegary FULL
95 000 zł
Ogłoszenie prywatne
DS 7 Crossback 1.6 HYBRYDA 225KM Full Led VISION Kamera Navi El .klapa
93 999 zł
76 421 zł netto
Zobacz oferty:
BMW Seria 5 G30/G31 2.0 520 Touring Diesel MR`21 E6c/d G31 xDrive Steptronic
152 448 zł
123 942 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Kamiq 1.5 VAT 23% Monte Carlo 1.5TSI 150KM DSG 2022 r., Salon PL, V
92 900 zł
75 528 zł netto
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek