Marka
BMW
Model
Generacja
Woj. Podkarpackie
Osobowe
BMW
Cena: od 130000 zł
Cena: do 150000 zł
Woj. Podkarpackie
BMW Podkarpackie cena od 130 tysięcy cena do 150 tysięcy na sprzedaż (14)
Oferty
1 - 14 z 14 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
BMW X3 G01 2.0 Polska| Bezwypadkowy| Serwisowany| Ceramika | Luxury Line| 252 KM
143 000 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW Seria 7 G11/12 4.4
145 000 zł
Zobacz oferty:
BMW Seria 5 G30/G31 2.0 Salon Polska/ vat 23%/ Doinwestowana!
139 500 zł
113 414 zł netto
Zobacz oferty:
BMW Seria 3 G20/G21 2.0 330E XDrive
139 900 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW X5 F15 4.4 X5M F85
143 000 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW Seria 3 G20/G21 2.0 g20 LCI xDrive 2023
144 500 zł
117 479 zł netto
Ogłoszenie prywatne
BMW Seria 5 G30/G31 2.0 520D stan idealny salon Polska
139 900 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW X5 F15 4.4 X5M biturbo 575KM możliwa zamiana F85
139 000 zł
Zobacz oferty:
BMW Seria 7 G11/12 3.0 4x4, salon PL, serwisowany, mały przebieg
144 990 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW Seria 5 G30/G31 3.0 Sprzedam 540 340KM x-drive M-Pakiet
135 500 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW Seria 1 F40 M135i xDrive
134 999 zł
Zobacz oferty:
BMW Seria 3 G20/G21 3.0 G21 330D 286Km xDrive, ACC, Panorama, HAK, 2kpl. kół
140 000 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW Seria 5 G30/G31 2.0 20d Touring Luxury Line AT8 E6d Salon DE. FV-23%
134 900 zł
109 674 zł netto
Zobacz oferty:
BMW Seria 3 E46 (1998 - 2007) 6.0
140 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek